شرت ضد نور از دیگر محصولاتی است که در شرکت زردین بر جهت استفاده در هنگام فتوتراپی نوزاد تولید می شود. زردین بر انواع شرت ضد نور را برای محافظت از اندام تناسلی نوزاد در حین فتوتراپی از اشعه های مضر دستگاه تولید می نماید. توصیه می شود از شرت مخصوص درمان زردی نوزاد در هنگام قرار دادن نوزاد درون دستگاه زردی نوزاد استفاده کنید. همانطور که می دانیم نوزاد باید بدون لباس و کاملا لخت درون دستگاه زردی نوزاد قرار بگیرد تا نور فتوتراپی به صورت کامل به تمام قسمت های مختلف بدن نوزاد برسد. این امر باعث می شود تا مدت زمان مورد نیاز برای درمان زردی نوزاد کاهش یافته و نوزاد مدت زمان کمتری را درون دستگاه فتوتراپی سپری نماید. اما برای محافظت از اندام تناسلی و چشمان نوزاد لازم است که از شرت ضد نور و چشم بند ضد نور مخصوص فتوتراپی استفاده نماییم. اشعه های مضر می تواند روی اندام نوزاد و چشمان وی اثرات مخربی داشته باشد و این نکته بسیار مهمی است که ما در زمان فتوتراپی مراقب نوزاد باشیم.

فتوتراپی عوارض جانبی به خصوصی ندارد اما تابش اشعه های دستگاه فتوتراپی می تواند روی دستگاه تناسلی و چشم نوزاد اثرات منفی برجای بگذارد. این مسئله باعث می شود تا نوزاد بر اثر این بی احتیاطی و عدم استفاده از شرت ضد نور برای همیشه عقیم گردد. شرکت زردین بر با توجه به این مسئله انواع شرت ضد نور را برای نوزادانی که نیاز به درمان فتوتراپی دارند تولید نموده است. مهم ترین مشخصات شرت های ضد نور تولید شده در شرکت زردین بر را می توان شامل موارد زیر دانست.

شرت ضد نور در زردین بر و ویژگی های آن

از مهم ترین ویژگی های شرت های ضد نور تولید شده در شرکت زردین بر می توان به؛ شورت های قابل تنظیم دارای بندهای قابل تنظیم به اندازه دور بدن نوزاد دارای دو لایه برای محافظت بیشتر از نوزاد در برابر اشعه های مضر استفاده و کاربرد بسیار آسان ضد حساسیت به دلیل آنتی باکتریال بودن آن راحتی نوزاد هنگام استفاده از آن و امکان استفاده از پوشک زیر این نوع شرت ها اشاره نمود. جهت سفارش شرت ضد نور تولید شده در شرکت زردین بر کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *