دستگاه فتوتراپی که در شرکت زردین بر جهت اجاره در منزل برای درمان زردی نوزاد ارائه می شود در مدلهای مختلفی توسط شرکت زردین بر طراحی و تولید می شود. انواع دستگاه فتوتراپی تولید شده در زردین بر را می توان شامل دستگاه فتوتراپی 4 لامپه

دستگاه های فتوتراپی 6 لامپه دستگاه زردی نوزاد 8 لامپه دستگاه زردی نوزاد بدون نیاز به چشم بند ضد نور دستگاه درمان زردی نوزاد دوقلو برای زردی های شدید می باشد.

دستگاه فتوتراپی در مدل های مختلف

مدل های مختلف دستگاه های فتوتراپی برای درمان زردی در انواع مختلف به کار می رود. همانطور که می دانیم شدت و نوع زردی در هر نوزاد با نوزاد دیگر متفاوت است از این رو برای درمان دو نوزاد با دو نوع مختلف زردی نمی توان از یک دستگاه درمان زردی مشابه استفاده کرد. به همین دلیل است که شرکت زردین بر انواع مدل های مختلف دستگاه زردی نوزاد را ارائه می کند تا والدین عزیز برای درمان زردی نوزاد خود حق انتخاب داشته باشند و با استفاده از سرویسهای شرکت زردین بر به خدمات سایر شرکت ها نیازی نداشته باشند. زردین بر همچنین علاوه بر تولید دستگاه های زردی نوزاد انواع مدلهای مختلف دستگاه فتوتراپی خارجی را نیز از کشورهای خارجی با کیفیت بالا و نشان استاندارد وارد می کند.

اساس انتخاب دستگاه فتوتراپی

هر چه شدت زردی بیشتر باشد نیاز است تا از فتوتراپی شدیدتری برای درمان زردی استفاده شود. این کار با افزایش تعداد لامپ های دستگاه های فتوتراپی انجام می شود. هر چه تعداد لامپ دستگاه فتوتراپی بیشتر باشد و مدت زمان فتوتراپی نیز افزایش یابد درمان زردی های شدید تر سریعتر و راحت تر انجام می شود. البته استفاده از دستگاه های فتوتراپی همچنین به شدت به عواملی مثل سن وزن و نارس یا کامل بودن نوزاد بستگی دارد. عوامل دخیل در بروز زردی نیز از دیگر مواردی است که در هنگام درمان زردی نوزاد باید به آنها توجه نمود. برای مثال زردی نوزاد ممکن است بر اثر عوامل مختلفی مثل ناسازگاری های خونی میان مادر و نوزاد , عفونت ها , فابیسم و … به وجود آید. توصیه ما به شما در اجاره دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزادتان این است که در ابتدا با پزشک متخصص مشورت نمایید و سپس روش درمان زردی نوزاد را انتخاب کنید. برای مشاوره انتخاب دستگاه زردی نوزاد جهت اجاره و درمان زردی نیز می توانید با ما در شرکت زردین بر تماس بگیرید. برای مشاهده سایر محصولات ما می توانید به بخش محصولات مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *