اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل اولین گزینه ای است که ما برای درمان زردی نوزاد به شما پیشنهاد می کنیم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

در منزل روشهای درمان مختلفی دارد. اما شاید بتوان گفت که موثرترین و درعین حال ارزان ترین روش درمان زردی همان اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل است. به این ترتیب که با اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل خود می توانید مراقب نوزاد باشید. بدون اینکه نیاز باشد او را در بیمارستان بستری کنید. اگر به دنبال درمانی سریع , آسان و ارزان برای زردی نوزاد خود هستید کافیست از سرویس اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل ما استفاده نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی

نحوه کار دستگاه فتوتراپی

اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل جهت درمان زردی نوزاد تا 18 میلی گرم بیلی روبین در لیتر به کار می رود. یعنی برای درمان زردی تا درجه 18 می توانید از این نوع دستگاه زردی نوزاد استفاده نمایید. برای درمان زردی بالای 18 الزاما باید نوزاد را در بیمارستان بستری نمود. در این مورد گاهی نیاز به تعویض خون نیز می باشد. امروزه استفاده از دستگاه های فتوتراپی جایگزین روشهای سنتی از جمله لامپ های مهتابی شده است. همچنین شرکت های زیادی در اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل فعالیت می کنند. نکته مهم در درمان زردی با اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل به کارگیری نور مناسب در دستگاه زردی نوزاد است. فتو در واقع به معنای نور است. فتوتراپی نیز به معنای به کارگیری نور در درمان زردی است. به این ترتیب نوری با طول موج مناسب انتخاب می شود و بر بدن نوزاد تابانده می شود. نور مناسب می تواند بیلی روبین های مزاحم در خون که عامل زردی هستند را شکسته و به مواد بی اثر تبدیل کند. این مواد نیز از راه کبد دفع می شوند. بیلی روبین بیشتر از همه به نور آبی در گستره طیف مرئی حساس است. در این دستگاه ها از لامپ هایی که نور با طول موج 460 تا 490 نانومتر تولید می کند استفاده می شود. در این دستگاه ها برای حذف نورهای اضافی و مضر همچون اشعه های ماوراء بنفش از فیلتر استفاده می شود. نوزاد را باید بدون لباس البته با پوشک و کاملا خشک در معرض نور قرار داد. شرکت زردین بر علاوه بر اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل ، انواع شورت و چشم بند ضد نور را تولید می کند که مناسب استفاده در دستگاه فتوتراپی است. این محصولات از بدن و چشم نوزاد از اشعه های مضر محافظت می کند.

اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل با گارانتی

موفق ترین و مورد نیازترین سرویس ما در شرکت زردین بر اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل است. این خدمت با گارانتی درمان همراه است به این ترتیب که ما معتقدیم دستگاه های ما در مدت سه روز زردی نوزاد را درمان می کنند. اما در صورتی که نوزاد شما در سه روز درمان نشود شما می توانید مدت اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل را تا ده روز به صورت رایگان تمدید نمایید. همچنین در صورت که فکر می کنید دستگاه فتوتراپی جوابگوی درمان نوزاد شما نیست ما به سرعت یک دستگاه فتوتراپی متناسب با زردی نوزادتان جایگزین دستگاه قبلی می کنیم قابل ذکر است که تاکنون ما حتی یک مورد استفاده از این گارانتی را در طول خدمت خود نداشته ایم. ما تنها برای جلب اطمینان شما این گارانتی را ارائه می کنیم. البته امیدواریم که شما هم مثل دیگر مشتریان ما هرگز نیازمند این خدمت نباشید و نوزادتان در مدت سه روز به صورت کامل و قطعی درمان شود. شرکت زردین بر همچنین خدماتی چون نصب و راه اندازی دستگاه , آموزش استفاده از آن و ارائه رایگان شورت و چشم بند ضد نور را در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زردین بور اجاره دستگاه زردی نوزاد

لطفا شماره تلفن خود را در باکس زیر وارد نمایید تا در اولین فرصت مشاورین ما با شما تماس بگیرند:

زردین بور اجاره دستگاه زردی نوزاد

لطفا شماره تلفن خود را در باکس زیر وارد نمایید تا در اولین فرصت مشاورین ما با شما تماس بگیرند: