چشم بند فتوتراپی یک از محصولات مهم ما در شرکت زردین بر است.

چرا باید چشم های نوزاد را بپوشانیم؟

در بزرگسالان، قرار گرفتن در معرض طولانی مدت نور آبی می تواند سبب آسیب به شبکیه شود. اگر چه آسیب های شبکیه ای از فتوتراپی گزارش نشده است، اما استفاده از چشم بند فتوتراپی برای نوزادان جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی به کار می رود. تکنولوژی چشم بند فتوتراپی اهمیت زیادی در هنگام فتوتراپی دارد.

هدف از استفاده از چشم بند فتوتراپی برای محافظت از چشم نوزاد در فتوتراپی است، این ابزار نقش محافظتی گسترده ای در سلامت چشم نوزادان دارد. در مطالعه که روی منابع نور رادیویی مورد استفاده در فتوتراپی انجام گرفته است ثابت شده است که برخی از اشعه ها می توانند به شبکیه چشم آسیب برسانند. چشم بند فتوتراپی شامل یک محافظ چشم برای استفاده در دستگاه فتوتراپی نوزاد است. از آنجا که نوزاد مجبور است ساعت های طولانی در معرض نور دستگاه های فتوتراپی قرار بگیرد استفاده از چشم بند فتوتراپی بسیار مهم است. این وسیله دارای کاربرد و نحوه استفاده آسان قابل تنظیم برای اندازه دور سر نوزاد دو لایه محافظتی برای محافظت بیشتر می باشد.

چشم بند فتوتراپی از شرکت زردین بر

چشم بند فتوتراپی برای استفاده در دستگاه زردی نوزاد، مزایای متعددی دارد از قبیل حفاظت موثر در هنگام قرار گرفتن در معرض اشعه های مضر جلوگیری از آسیب به پوست نوزاد کمک به افزایش پیوند مادر و نوزاد کم هزینه تولید آسان و به صرفه و استفاده ساده و آسان است.

یک نگرانی والدین در زمینه آسیبهای احتمالی به چشم نوزاد در استفاده از دستگاه زردی نوزاد است. همچنین برای محافظت از پوست اطراف چشم نوزاد نیز استفاده از چشم بند فتوتراپی توصیه می شود. ما بر این باوریم که حضور مادر با نوزاد در فتوتراپی عامل مهمی است که موجب کاهش اثرات منفی درمان در رفتار نوزاد می شود و باعث ایجاد تعامل بهتر در طول فرایند و همچنین تشویق مادر به ادامه تغذیه با شیر مادر می شود. تولید چشم بند فتوتراپی توسط شرکت زردین بر سازنده انواع تجهیزات و دستگاه های فتوتراپی با تاییدیه از وزارت بهداشت انجام می شود. اثربخشی این نوع چشم بند فتوتراپی تولید شده در شرکت زردین بر توسط آزمایش های مختلف به اثبات رسیده است. این شرکت در تولید این محصول خود از بهترین جنس پارچه های پنبه های و در طرح ها و اشکال مختلف استفاده می نماید. لازم به ذکر است که زردین بر در ارائه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد خود چشم بند ضد نور را نیز ارائه می کند و توصیه می کند که حتما در حین فتوتراپی از این محصول برای محافظت بیشتر از نوزادشان استفاده نمایند. این محصول در تعداد بالای 100 عدد و در بسته بندی با کیفیت توسط زردین بر ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زردین بور اجاره دستگاه زردی نوزاد

لطفا شماره تلفن خود را در باکس زیر وارد نمایید تا در اولین فرصت مشاورین ما با شما تماس بگیرند:

زردین بور اجاره دستگاه زردی نوزاد

لطفا شماره تلفن خود را در باکس زیر وارد نمایید تا در اولین فرصت مشاورین ما با شما تماس بگیرند: