اجاره دستگاه زردی نوزاد مهم ترین سرویس در شرکت زردین بر می باشد. زردین بر جهت کاهش هزینه های درمان و با هدف سلامت نوزادانی که در روزهای اول زندگی به زردی مبتلا شده اند سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد خود را ارائه می نماید. از این رو از میان تعداد زیاد دستگاه های موجود در این شرکت که تعدادی از آنها از تولیدات زردین بر بوده و تعدادی از آنها نیز از کشورهای خارجی وارد می شود. شرکت زردین بر در صورت ابتلای نوزاد تازه متولد شده شما به زردی و با تایید پزشک متخصص آماده است تا به شما در درمان زردی نوزاد با اجاره دستگاه زردی نوزاد یاری رساند. اگر پزشک متخصص نسبت به درمان زردی نوزاد در منزل نظر مثبتی داشته باشد شما می توانید یک دستگاه فتوتراپی با کیفیت را از شرکت ما اجاره نمایید و درمان زردی نوزاد را در منزل دنبال کنید.

خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد علاوه بر شهر تهران در شهرستان های زیر انجام می پذیرد:

اجاره دستگاه زردی نوزاد کرج – ملارد – اندیشه – شهریار -قلعه حسن خان – رباط کریم – اسلامشهر – حسن آباد قم – احمدآباد مستوفی – پردیس – بومهن – پاکدشت -آبعلی – جاجرود – ورامین – قرچک

زردین بر با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل با

خیال شما را از بابت درمان زردی فرزند دلبندتان آسوده می نماید. ضمن این که هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل از شرکت زردین بر بسیار ارزان تمام می شود. اگر برای درمان فرزندتان با مشکل مالی مواجه هستید، اصلا نگران نباشید. زیرا ما بهترین و مناسب ترین قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد را از شما دریافت می کنیم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد اتوماتیک

زردین بر از میان دستگاه های تمام اتوماتیک و منحصر به فرد خود نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی فعالیت می نماید. شما می توانید توسط دستگاه های ما اطمینان داشته باشید که درمان در عرضه سه روز به نتیجه می رسد و نوزاد شما به سرعت و در کوتاه ترین زمان از زردی نجات پیدا می کند. ما می دانیم که عدم درمان به موقع و اتلاف زمان در درمان زردی بسیار خطرناک است و ممکن است عوارض جبران ناپذیری روی مغز نوزاد داشته باشد. مجهزترین دستگاه های فتوتراپی را تنها از ما بخواهید. زیرا ما خود تولید کننده انواع دستگاه زردی نوزاد هستیم و می دانیم کیفیت دستگاه تاثیر بسیار زیادی در درمان زردی نوزاد دارد و می توان زمان درمان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد این برای نوزادان عزیزی که مجبور هستند شرایط فتوتراپی را تحمل نمایند می تواند امیدوار کننده باشد. با کاهش مدت زمان فتوتراپی از کلافگی نوزاد نیز جلوگیری می شود. برای دریافت راهنمایی کامل در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما در تماس باشید.

توجه به کارایی دستگاه فتوتراپی

شرکت زردین بر پیش از اجاره دستگاه زردی نوزاد ابتدا تمامی نقص ها و عیوب دستگاه را برطرف نموده و لامپ فتوتراپی را از نظر کارایی و طول عمر مورد بررسی قرار می دهد زیرا در صورتی که عمر مفید لامپ فتوتراپی به پایان رسیده باشد کارایی لازم را ندارد و تنها منجر به اتلاف زمان درمان می شود. اجاره دستگاه زردی نوزاد از شرکت زردین بر با رعایت تمامی نکات فوق توسط زردین بر انجام می شود. این از مواردی است که برخی از شرکت ها در اجاره دستگاه زردی نوزاد رعایت نمی کنند و بدون در نظر گرفتن عمر مفید لامپ و کارایی دستگاه اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد می نمایند. از این رو والدین باید با هوشیاری کامل شرکتی را جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد انتخاب کنند که تمامی فاکتورهای لازم را رعایت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *