contactهمین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.


اجاره دستگاه زردی نوزادان و زردی ناشی از ناسازگاری های خونی

اجاره دستگاه زردی روشی مناسب برای درمان زردی است. اجاره دستگاه زردی نوزاد راه‌حل قطعی، علمی و سریعی است که همواره آن را به والدین گرامی پیشنهاد کرده‌ایم. والدین با اجاره یک دستگاه فتوتراپی نوزادی می‌توانند علاوه بر در اختیار داشتن آخرین تکنولوژی روز دنیا برای رفع مشکل خود از خدمات کامل و باکیفیتی از جانب ما برخوردار شوند که باعث می‌شود زردی نوزاد دلبندشان به آسان‌ترین و سریع‌ترین نحو ممکن درمان شود. مزیت‌هایی در اجاره دستگاه درمان زردی وجود دارد که باعث می‌شود والدین برای درمان زردی نوزادشان به سمت این روش تمایل داشته باشند.


انتخاب روش درمان برای زردی

زردی یک نشانه در بدن نوزاد است. عواملی که باعث می‌شوند رنگ پوست بدن نوزاد زرد شود و از حالت و رنگ طبیعی خارج گردد. با بروز زردی متوجه می‌شویم که چیزی در بدن نوزاد ما ممکن است به‌درستی کار نکند. ازاین‌رو با مشاهده اولین نشانه‌های زردی به پزشک مراجعه می‌کنیم. پزشک نیز با آزمایش‌هایی نوع و علت زردی نوزاد را مشخص می‌کند. پس از مشخص شدن این علت نسبت به انتخاب بهترین روش درمانی اقدام می‌شود. یکی از بهترین روش‌ها، روش فتوتراپی یا نوردرمانی است. نوردرمانی اساس کار دستگاه‎های فتوتراپی است. روشی که مورد تائید پزشکان تمامی دنیا است. فتوتراپی را می‌توان در بیمارستان و یا در منزل در مواردی که زردی حاد نباشد انجام داد.


اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و مزیت‌های آن

اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل به دلیل اینکه به کاهش هزینه‌های درمان زردی نوزاد کمک می‌کند بسیار پرطرفدار است. همچنین قابل‌ذکر است که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت و کارایی این دستگاه‌ها در درمان زردی نوزاد به تائید رسیده است. تنها نکته در اجاره دستگاه زردی انتخاب دستگاه استاندارد و باکیفیت است. بهتر است این دستگاه‌ها را از شرکت‌هایی که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند انتخاب کنیم. زیرا در غیر این صورت ممکن است دستگاهی که ما اجاره می‌کنیم از کیفیت بالایی برخوردار نباشد و لامپ آن کارایی لازم برای درمان زردی نوزاد را نداشته باشد که این جز اتلاف وقت گران‌بها در درمان زردی چیز دیگری در پی ندارد. زردی بر اثر مشکلات و علت‌های مختلفی بروز پیدا می‌کند. یکی از این دلایل ناسازگاری‌های خون است. در ادامه بیشتر به این مطلب می‌پردازیم. اجاره دستگاه زردی نوزاد می‌تواند گزینه‌ای عالی برای درمان زردی ناشی از این عارضه و یا دلایل دیگر باشد.


زردی ناشی از ناسازگاری در خون

ناسازگاری‌های خونی یکی از شایع‌ترین علل زردی در نوزاد است. در برخی موارد وجود ناسازگاری در خون مادر و نوزاد می‌تواند باعث بروز زردی در نوزاد شود. به‌طورمعمول، اگر گروه خونی نوزادانی که مادران آن‌ها گروه خونی O دارند، A یا B باشد، احتمال زردی افزایش می‌یابد. البته این اتفاق در تمامی موارد منطبق، اتفاق نمی‌افتد بلکه درصد بروز زردی را افزایش می‌دهد. زردی ناشی از ناسازگاری خونی یک زردی شدید است و نیاز به بستری و درمان دارد. درصورتی‌که با این نوع زردی برخورد دارید، حتماً با متخصصین ما تماس بگیرید تا شما را در مورد نحوه درمان و چندوچون راهکار بی‌نقص ما که اجاره دستگاه زردی نوزاد است راهنمایی کنند. همچنین در مواردی دیده شده که اختلاف RH مادر و نوزاد باعث بروز زردی شده است. توضیح اینکه اگر RH مادر که فاکتوری موجود در گلبول قرمز وی می‌باشد، منفی بوده و RH نوزاد مثبت باشد، باز احتمال ایجاد زردی در نوزاد افزایش می‌یابد. امروزه با تزریق آمپولی با نام روگام از بروز این مشکل در حاملگی بعدی جلوگیری می‌شود ولی برای درمان مشکل کنونی می‌توانید به اجاره دستگاه زردی نوزاد که راه‌حلی

ارزان
سریع
مطمئن
و تضمین‌شده

است بیندیشید!
اجاره دستگاه زردی نوزاد باکیفیت و استاندارد

متخصصین در شرکت زردین بر همواره در تلاش برای دستیابی به کیفیت برتر در ارائه خدمات خود به هم‌وطنان گرامی بوده‌اند. گسترش کمّی و کیفی خدمات از مهم‌ترین اهداف در شرکت زردین بر است. این شرکت خود را موظف می‌داند تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات فتوتراپی ازجمله ارائه دستگاه‌های باکیفیت جهت اجاره در منزل را ارائه نماید. در اجاره دستگاه زردی بسیار مهم است که دستگاه و لامپ آن کیفیت و کارایی لازم را داشته باشند زیرا این مسئله به‌صورت مستقیم با سلامت نوزادان در ارتباط است. و ما اصلاً تمایل نداریم که کوچک‌ترین نقصی در خدمات‌رسانی به نوزادان عزیز و والدین آن‌ها به وجود آید. متخصصین ما خود را موظف می‌دانند که سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد را به طریقی به متقاضیان ارائه کنند که هم مشکل ایشان بدون زحمت و دردسر حل شود و هم آسودگی خیال آن‌ها تأمین گردد.


خدمات جانبی در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد

به همین منظور زمانی که سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد ارائه می‌شود، به همراه آن

نصب و راه‌اندازی دستگاه فتوتراپی
آموزش نحوه استفاده از دستگاه زردی نوزاد
جمع‌آوری دستگاه پس از طی دوره درمان

همگی به‌صورت رایگان برای والدین عزیز انجام می‌شود. گارانتی اجاره دستگاه زردی نیز از خدمات نوین و بی‌نظیر در زردین بر است. همچنین

دارا بودن مجوزهای لازم از وزارت بهداشت
بررسی کیفیت دستگاه پیش از اجاره دستگاه زردی
بررسی کیفیت لامپ فتوتراپی

از دیگر خدمات مهم در زردین بر است. کافیست برای اطلاعات بیشتر و سفارش اجاره دستگاه زردی با ما تماس بگیرید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما