contactهمین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه فتوتراپی که در شرکت زردین بر جهت اجاره در منزل برای درمان زردی نوزاد ارائه می شود در مدلهای مختلفی توسط شرکت زردین بر طراحی و تولید می شود. انواع دستگاه فتوتراپی تولید شده در زردین بر را می توان شامل دستگاه فتوتراپی 4 لامپه

دستگاه های فتوتراپی 6 لامپه دستگاه زردی نوزاد 8 لامپه دستگاه زردی نوزاد بدون نیاز به چشم بند ضد نور دستگاه درمان زردی نوزاد دوقلو برای زردی های شدید می باشد.
دستگاه فتوتراپی در مدل های مختلف

مدل های مختلف دستگاه های فتوتراپی برای درمان زردی در انواع مختلف به کار می رود. همانطور که می دانیم شدت و نوع زردی در هر نوزاد با نوزاد دیگر متفاوت است از این رو برای درمان دو نوزاد با دو نوع مختلف زردی نمی توان از یک دستگاه درمان زردی مشابه استفاده کرد. به همین دلیل است که شرکت زردین بر انواع مدل های مختلف دستگاه زردی نوزاد را ارائه می کند تا والدین عزیز برای درمان زردی نوزاد خود حق انتخاب داشته باشند و با استفاده از سرویسهای شرکت زردین بر به خدمات سایر شرکت ها نیازی نداشته باشند. زردین بر همچنین علاوه بر تولید دستگاه های زردی نوزاد انواع مدلهای مختلف دستگاه فتوتراپی خارجی را نیز از کشورهای خارجی با کیفیت بالا و نشان استاندارد وارد می کند.
اساس انتخاب دستگاه فتوتراپی

هر چه شدت زردی بیشتر باشد نیاز است تا از فتوتراپی شدیدتری برای درمان زردی استفاده شود. این کار با افزایش تعداد لامپ های دستگاه های فتوتراپی انجام می شود. هر چه تعداد لامپ دستگاه فتوتراپی بیشتر باشد و مدت زمان فتوتراپی نیز افزایش یابد درمان زردی های شدید تر سریعتر و راحت تر انجام می شود. البته استفاده از دستگاه های فتوتراپی همچنین به شدت به عواملی مثل سن وزن و نارس یا کامل بودن نوزاد بستگی دارد. عوامل دخیل در بروز زردی نیز از دیگر مواردی است که در هنگام درمان زردی نوزاد باید به آنها توجه نمود. برای مثال زردی نوزاد ممکن است بر اثر عوامل مختلفی مثل ناسازگاری های خونی میان مادر و نوزاد , عفونت ها , فابیسم و ... به وجود آید. توصیه ما به شما در اجاره دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزادتان این است که در ابتدا با پزشک متخصص مشورت نمایید و سپس روش درمان زردی نوزاد را انتخاب کنید. برای مشاوره انتخاب دستگاه زردی نوزاد جهت اجاره و درمان زردی نیز می توانید با ما در شرکت زردین بر تماس بگیرید. برای مشاهده سایر محصولات ما می توانید به بخش محصولات مراجعه نمایید.

امروزه زردی در نوزادان بسیار رایج و شایع شده است. زیرا نوزادان در بدو تولد اکسیژن کافی را از هوا دریافت می کنند. از این رو نیازی به گلبول قرمز اضافی ندارند. زمانیکه گلبول های قرمز خون تخریب می شوند ماده ای به نام بیلی روبین را تولید می کنند. این ماده از طریق ادارار و یا مدفوع دفع می شود. عدم دفع این ماده و افزایش میزان آن در خون نوزادن منجر به بروز زردی می شود. لازم به ذکر است که زردی در نوزادان نارس بیشتر اتفاق می افتد. زردی ابتدا به چشم ها سرایت می کند. سپس به سینه ها و دست ها و پاهای نوزاد سرایت می کند. والدین گرامی باید توجه کنند که در صورت زردی نوزاد حتما به پزشک مراجعه کنند حتی اگر حال عمومی نوزاد خوب باشد. زیرا تاخیر در درمان زردی و یا عدم درمان آن منجر به بروز آسیب های جدی از جمله عقب ماندگی ذهنی و یا حتی مرگ نوزاد می شود. .
تشخیص زردی نوزادان

اولین علامت زردی نوزادان زرد شدن سفیدی چشم آن ها و سپس زرد شدن بدن می باشد. برای مثال اگر تنها سر و صورت نوزاد زرد شوند و سینه و شکم و اندام‌ها زرد نباشد یعنی درجه زردی نوزاد بالا نیست اگر این زرد شدن پوست به سمت پاها بیاید به این معناست که در بسیاری از موارد ارزیابی چشمی کافی نبوده و پزشکان با دادن آزمایش خون مقدار و نوع این بیماری را تشخیص می دهند.
انواع زردی در نوزادان

زردی در نوزادان را می توان به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم بندی نمود. آنچه اغلب در نوزادان اتفاق می‌افتد زردی غیرمستقیم است که به مغز نوزاد آسیب می رساند. زردی مستقیم چندان مشکل‌ساز نیست. البته اگر نوزاد مشکل کبدی داشته باشد باید سریعا به پزشک مراجعه نمود. علاوه بر زرد شدن پوست باید به مواردی نظیر بی‌حالی یا شیر خوب نخوردن یا بالا و پایین بودن درجه حرارت بدن نیز دقت نمود. در صورتیکه نوزاد شما دارای چنین مشکلاتی باشند باید بدون تلف کردن وقت به پزشک مراجعه نمود. اما باید دید که چه نوزادانی بیشتر در معرض این بیماری هستند. -اگر گروه خونی مادر O باشد و لی گروه خونی نوزاد A و یا B باشد -در صورتیکه RHمادر منفی و برای نوزاد مثبت باشد. به خصوص در زمانی که آمپول درگام حین حاملگی و بعد از درمان را دریافت نکرده باشد. در زایمان های دوم به بعد نیز این موضوع بیشتر شایع است.

- اگر فزرند قبلی سابقه زردی داشته باشد. - در صورتیکه نوزاد در روزهای اول زندگی مقدار کافی از شیر مادر دریافت نکرده باشد - نوزادان نارس (سن حاملگی کمتر از ۳۷ هفته) - نوزادان با وزن تولد کمتر از ۲۵۰۰ گرم -اگر مادر مبتلا به دیابت باشد. - نوزاد مبتلا به فاوویسم
درمان زردی نوزاد

درمان زردی تقریبا آسان و ساده است و در مدت کوتاهی انجام می شود. یکی از راه های درمان استفاده از لامپهای مخصوص با طیف نوری خاص و با ارتفاع مشخص از نوزاد و در مدت زمان مناسب می باشد. استفاده از لامپ مهتابی موجود در منازل برای این کار توصیه نمی شود. زیرا این طول موج آن برای درمان مناسب نمی باشد. به علاوه استفاده از لامپ های مهتابی معمولی خطراتی را نیز به دنبال دارند. توجه نمایید که هنگامی که نوزاد زیر لامپ مخصوص زردی نوزاد گذاشته می شود باید لخت بوده و فقط چشمها و قسمت تناسلی پوشیده باشد (چشم بند و پوشک داشته باشد).
استفاده صحیح از فتوتراپی

مهمترین نکته در هنگام استفاده از لامپ تنظیم فاصله مناسب می باشد. معمولا باید فاصله نوزاد تا لامپ باید 20 تا 40 سانتی متر باشد. به علاوه مادر نیز باید هر 2-3 ساعت یکبار نوزاد را از زیر لامپ خارج کند و به او شیر دهد. سطح بیلی روبین خون را نیز هر 4-12 ساعت یکبار چک کنید. زمان مناسب ربرای چک کردن آن به شدت زردی نوزاد بستگی دارد. در اکثر موارد زمانیکه عدد بیلی روبین به کمتر از ۱۲ برسد می توانید فتوتراپی (نور درمانی) را متوقف نمایید. گاهی بیلی روبین به حدی بالاست که برای نوزاد بسیار خطرناک بوده و می بایست سریعاً پایین آورده شود. در چنین مواردی معمولا از روش تعویض خون استفاده می شود. والدین گرامی باید توجه داشته باشند که تمامی روشهای درمانی باید با تایید پزشک انجام شوند. آزمایشات متداول برای تعیین زردی نوزاد - آزمایش تعیین گروه خون و Rh مادر و نوزاد - تست بیلی روبین (مستقیم و غیرمستقیم) CBC, Retic- - آنزیم G۶ PD - كومبس مستقیم (احتمال ناسازگاریABO ، تكرار در صورت منفی بودن نوبت اول)
عوارض عدم درمان به موقع زردی نوزاد

اگر درمان نوزادان را به موقع انجام ندهید آسیب های جبران ناپذیری به آن ها وارد می شود. برای مثال: • انواع مشکلات مغزی • فلج مغزی • آسیبهای عصبی و بسیاری مشکلات دیگر برای کودک بوجود می آید. باورهای غلط در مورد زردی نوزاد رنگ زرد شیر مادر بخصوص در روزهای اول به هیچ عنوان باعث زردی نوزاد نمی شود. برعکس شیر دهی مکرر در چند روز اول تولد سبب کاهش زردی نیز می شود. لذا شیر مادر در روزهای اول تولد نباید قطع شود. تنها در صورتیکه این بیماری تا 2 هفته طول بکید و میزان بیلی روبین به مقدار آن برای تعویض خون نزدیکشود می توانید به صلاحدید پزشک شیردهی را برای 24 تا 48 ساعت قطع کنید. در این هنگام بهتر است از شیر خشک استفاده نمایید. برخی از پزشکان به اشتباه به مادران توصیه می کنند که آب قند و یا سرم قند به نوزاد داده شود. این کار باعث تشدید بیماری می شود و از آن خودداری نمایید. دادن هر چیز غیر از شیر مادر به نوزاد هیچ کمکی به رفع زردی نکرده و حتی می‌تواند مضر باشد. آیا می توان زردی نوزاد را در خانه درمان نمود؟ اگر مقدار بیلی روبین خیلی بالا نباشد و نوزاد چند روزه سالم باشد والدین می‌توانند درمان را در خانه زیر دستگاه فتوتراپی انجام دهند. لازم به ذکر است که نمی توان از هر نوع لامپی استفاده نمود. دستگاه فتوتراپی لامپ مخصوص و ویژگی‌های مخصوصی دارد که باید آن را از مکان‌های معتبر و مطمئن تهیه نمایید. این دستگاه‌ها باید استاندارد بوده و لامپ‌های آن به موقع تعویض شود. کارکرد بیش از ۲ هزار ساعت این لامپ‌ها در کاهش زردی نوزاد نقشی نخواهد داشت.در صورتیکه لامپ دستگاه شکسته باشدبایدآن را تعویض نمود که آسیبی به نوزاد وارد نشود. در این شرایط به توصیه پزشک آزمایش خون نوزاد در فواصل مختلف تکرار می‌شود. اگر حال نوزاد مناسب نباشد یا این مقدار بیلی روبین بالا باشد بهتر است درمان در بیمارستان انجام پذیرد.


لیست قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در تمام مناطق تهران

در تمامی خدمات اجاره دستگاه شرکت زردین بر یک عدد چشم بند رایگان وجود دارد.

اجاره دستگاه 24 ساعت : 65000 تومان

اجاره دستگاه 48 ساعت : 130000 تومان

ارسال دستگاه به همراه کارشناسان مجرب شرکت

مشاوره رایگان اجاره دستگاه زردی نوزاد در تمامی ساعات شبانه روز

تمامی دستگاه ها دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

دستگاه های زردی نوزاد زردین بر سه بعدی و ثابت هستند.

هزینه حمل به عهده مشتری می باشد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد مهم ترین سرویس در شرکت زردین بر می باشد. زردین بر جهت کاهش هزینه های درمان و با هدف سلامت نوزادانی که در روزهای اول زندگی به زردی مبتلا شده اند سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد خود را ارائه می نماید. از این رو از میان تعداد زیاد دستگاه های موجود در این شرکت که تعدادی از آنها از تولیدات زردین بر بوده و تعدادی از آنها نیز از کشورهای خارجی وارد می شود. شرکت زردین بر در صورت ابتلای نوزاد تازه متولد شده شما به زردی و با تایید پزشک متخصص آماده است تا به شما در درمان زردی نوزاد با اجاره دستگاه زردی نوزاد یاری رساند. اگر پزشک متخصص نسبت به درمان زردی نوزاد در منزل نظر مثبتی داشته باشد شما می توانید یک دستگاه فتوتراپی با کیفیت را از شرکت ما اجاره نمایید و درمان زردی نوزاد را در منزل دنبال کنید.

خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد علاوه بر شهر تهران در شهرستان های زیر انجام می پذیرد:

اجاره دستگاه زردی نوزاد کرج - ملارد - اندیشه - شهریار -قلعه حسن خان - رباط کریم - اسلامشهر - حسن آباد قم - احمدآباد مستوفی - پردیس - بومهن - پاکدشت -آبعلی - جاجرود - ورامین - قرچک

زردین بر با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل با

  • تاییدیه وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی
  • و دریافت گواهی نامه های جهانی

خیال شما را از بابت درمان زردی فرزند دلبندتان آسوده می نماید. ضمن این که هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل از شرکت زردین بر بسیار ارزان تمام می شود. اگر برای درمان فرزندتان با مشکل مالی مواجه هستید، اصلا نگران نباشید. زیرا ما بهترین و مناسب ترین قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد را از شما دریافت می کنیم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد اتوماتیک

زردین بر از میان دستگاه های تمام اتوماتیک و منحصر به فرد خود نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی فعالیت می نماید. شما می توانید توسط دستگاه های ما اطمینان داشته باشید که درمان در عرضه سه روز به نتیجه می رسد و نوزاد شما به سرعت و در کوتاه ترین زمان از زردی نجات پیدا می کند. ما می دانیم که عدم درمان به موقع و اتلاف زمان در درمان زردی بسیار خطرناک است و ممکن است عوارض جبران ناپذیری روی مغز نوزاد داشته باشد. مجهزترین دستگاه های فتوتراپی را تنها از ما بخواهید. زیرا ما خود تولید کننده انواع دستگاه زردی نوزاد هستیم و می دانیم کیفیت دستگاه تاثیر بسیار زیادی در درمان زردی نوزاد دارد و می توان زمان درمان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد این برای نوزادان عزیزی که مجبور هستند شرایط فتوتراپی را تحمل نمایند می تواند امیدوار کننده باشد. با کاهش مدت زمان فتوتراپی از کلافگی نوزاد نیز جلوگیری می شود. برای دریافت راهنمایی کامل در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما در تماس باشید.

توجه به کارایی دستگاه فتوتراپی

شرکت زردین بر پیش از اجاره دستگاه زردی نوزاد ابتدا تمامی نقص ها و عیوب دستگاه را برطرف نموده و لامپ فتوتراپی را از نظر کارایی و طول عمر مورد بررسی قرار می دهد زیرا در صورتی که عمر مفید لامپ فتوتراپی به پایان رسیده باشد کارایی لازم را ندارد و تنها منجر به اتلاف زمان درمان می شود. اجاره دستگاه زردی نوزاد از شرکت زردین بر با رعایت تمامی نکات فوق توسط زردین بر انجام می شود. این از مواردی است که برخی از شرکت ها در اجاره دستگاه زردی نوزاد رعایت نمی کنند و بدون در نظر گرفتن عمر مفید لامپ و کارایی دستگاه اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد می نمایند. از این رو والدین باید با هوشیاری کامل شرکتی را جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد انتخاب کنند که تمامی فاکتورهای لازم را رعایت نماید.