لیست قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در تمام مناطق تهران

در تمامی خدمات اجاره دستگاه شرکت زردین بر یک عدد چشم بند رایگان وجود دارد.

اجاره دستگاه 24 ساعت : 65000 تومان

اجاره دستگاه 48 ساعت : 130000 تومان

ارسال دستگاه به همراه کارشناسان مجرب شرکت

مشاوره رایگان اجاره دستگاه زردی نوزاد در تمامی ساعات شبانه روز

تمامی دستگاه ها دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

دستگاه های زردی نوزاد زردین بر سه بعدی و ثابت هستند.

هزینه حمل به عهده مشتری می باشد.

امروزه زردی در نوزادان بسیار رایج و شایع شده است. زیرا نوزادان در بدو تولد اکسیژن کافی را از هوا دریافت می کنند. از این رو نیازی به گلبول قرمز اضافی ندارند. زمانیکه گلبول های قرمز خون تخریب می شوند ماده ای به نام بیلی روبین را تولید می کنند. این ماده از طریق ادارار و یا مدفوع دفع می شود. عدم دفع این ماده و افزایش میزان آن در خون نوزادن منجر به بروز زردی می شود. لازم به ذکر است که زردی در نوزادان نارس بیشتر اتفاق می افتد. زردی ابتدا به چشم ها سرایت می کند. سپس به سینه ها و دست ها و پاهای نوزاد سرایت می کند. والدین گرامی باید توجه کنند که در صورت زردی نوزاد حتما به پزشک مراجعه کنند حتی اگر حال عمومی نوزاد خوب باشد. زیرا تاخیر در درمان زردی و یا عدم درمان آن منجر به بروز آسیب های جدی از جمله عقب ماندگی ذهنی و یا حتی مرگ نوزاد می شود. .
تشخیص زردی نوزادان

اولین علامت زردی نوزادان زرد شدن سفیدی چشم آن ها و سپس زرد شدن بدن می باشد. برای مثال اگر تنها سر و صورت نوزاد زرد شوند و سینه و شکم و اندام‌ها زرد نباشد یعنی درجه زردی نوزاد بالا نیست اگر این زرد شدن پوست به سمت پاها بیاید به این معناست که در بسیاری از موارد ارزیابی چشمی کافی نبوده و پزشکان با دادن آزمایش خون مقدار و نوع این بیماری را تشخیص می دهند.
انواع زردی در نوزادان

زردی در نوزادان را می توان به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم بندی نمود. آنچه اغلب در نوزادان اتفاق می‌افتد زردی غیرمستقیم است که به مغز نوزاد آسیب می رساند. زردی مستقیم چندان مشکل‌ساز نیست. البته اگر نوزاد مشکل کبدی داشته باشد باید سریعا به پزشک مراجعه نمود. علاوه بر زرد شدن پوست باید به مواردی نظیر بی‌حالی یا شیر خوب نخوردن یا بالا و پایین بودن درجه حرارت بدن نیز دقت نمود. در صورتیکه نوزاد شما دارای چنین مشکلاتی باشند باید بدون تلف کردن وقت به پزشک مراجعه نمود. اما باید دید که چه نوزادانی بیشتر در معرض این بیماری هستند. -اگر گروه خونی مادر O باشد و لی گروه خونی نوزاد A و یا B باشد -در صورتیکه RHمادر منفی و برای نوزاد مثبت باشد. به خصوص در زمانی که آمپول درگام حین حاملگی و بعد از درمان را دریافت نکرده باشد. در زایمان های دوم به بعد نیز این موضوع بیشتر شایع است.

- اگر فزرند قبلی سابقه زردی داشته باشد. - در صورتیکه نوزاد در روزهای اول زندگی مقدار کافی از شیر مادر دریافت نکرده باشد - نوزادان نارس (سن حاملگی کمتر از ۳۷ هفته) - نوزادان با وزن تولد کمتر از ۲۵۰۰ گرم -اگر مادر مبتلا به دیابت باشد. - نوزاد مبتلا به فاوویسم
درمان زردی نوزاد

درمان زردی تقریبا آسان و ساده است و در مدت کوتاهی انجام می شود. یکی از راه های درمان استفاده از لامپهای مخصوص با طیف نوری خاص و با ارتفاع مشخص از نوزاد و در مدت زمان مناسب می باشد. استفاده از لامپ مهتابی موجود در منازل برای این کار توصیه نمی شود. زیرا این طول موج آن برای درمان مناسب نمی باشد. به علاوه استفاده از لامپ های مهتابی معمولی خطراتی را نیز به دنبال دارند. توجه نمایید که هنگامی که نوزاد زیر لامپ مخصوص زردی نوزاد گذاشته می شود باید لخت بوده و فقط چشمها و قسمت تناسلی پوشیده باشد (چشم بند و پوشک داشته باشد).
استفاده صحیح از فتوتراپی

مهمترین نکته در هنگام استفاده از لامپ تنظیم فاصله مناسب می باشد. معمولا باید فاصله نوزاد تا لامپ باید 20 تا 40 سانتی متر باشد. به علاوه مادر نیز باید هر 2-3 ساعت یکبار نوزاد را از زیر لامپ خارج کند و به او شیر دهد. سطح بیلی روبین خون را نیز هر 4-12 ساعت یکبار چک کنید. زمان مناسب ربرای چک کردن آن به شدت زردی نوزاد بستگی دارد. در اکثر موارد زمانیکه عدد بیلی روبین به کمتر از ۱۲ برسد می توانید فتوتراپی (نور درمانی) را متوقف نمایید. گاهی بیلی روبین به حدی بالاست که برای نوزاد بسیار خطرناک بوده و می بایست سریعاً پایین آورده شود. در چنین مواردی معمولا از روش تعویض خون استفاده می شود. والدین گرامی باید توجه داشته باشند که تمامی روشهای درمانی باید با تایید پزشک انجام شوند. آزمایشات متداول برای تعیین زردی نوزاد - آزمایش تعیین گروه خون و Rh مادر و نوزاد - تست بیلی روبین (مستقیم و غیرمستقیم) CBC, Retic- - آنزیم G۶ PD - كومبس مستقیم (احتمال ناسازگاریABO ، تكرار در صورت منفی بودن نوبت اول)
عوارض عدم درمان به موقع زردی نوزاد

اگر درمان نوزادان را به موقع انجام ندهید آسیب های جبران ناپذیری به آن ها وارد می شود. برای مثال: • انواع مشکلات مغزی • فلج مغزی • آسیبهای عصبی و بسیاری مشکلات دیگر برای کودک بوجود می آید. باورهای غلط در مورد زردی نوزاد رنگ زرد شیر مادر بخصوص در روزهای اول به هیچ عنوان باعث زردی نوزاد نمی شود. برعکس شیر دهی مکرر در چند روز اول تولد سبب کاهش زردی نیز می شود. لذا شیر مادر در روزهای اول تولد نباید قطع شود. تنها در صورتیکه این بیماری تا 2 هفته طول بکید و میزان بیلی روبین به مقدار آن برای تعویض خون نزدیکشود می توانید به صلاحدید پزشک شیردهی را برای 24 تا 48 ساعت قطع کنید. در این هنگام بهتر است از شیر خشک استفاده نمایید. برخی از پزشکان به اشتباه به مادران توصیه می کنند که آب قند و یا سرم قند به نوزاد داده شود. این کار باعث تشدید بیماری می شود و از آن خودداری نمایید. دادن هر چیز غیر از شیر مادر به نوزاد هیچ کمکی به رفع زردی نکرده و حتی می‌تواند مضر باشد. آیا می توان زردی نوزاد را در خانه درمان نمود؟ اگر مقدار بیلی روبین خیلی بالا نباشد و نوزاد چند روزه سالم باشد والدین می‌توانند درمان را در خانه زیر دستگاه فتوتراپی انجام دهند. لازم به ذکر است که نمی توان از هر نوع لامپی استفاده نمود. دستگاه فتوتراپی لامپ مخصوص و ویژگی‌های مخصوصی دارد که باید آن را از مکان‌های معتبر و مطمئن تهیه نمایید. این دستگاه‌ها باید استاندارد بوده و لامپ‌های آن به موقع تعویض شود. کارکرد بیش از ۲ هزار ساعت این لامپ‌ها در کاهش زردی نوزاد نقشی نخواهد داشت.در صورتیکه لامپ دستگاه شکسته باشدبایدآن را تعویض نمود که آسیبی به نوزاد وارد نشود. در این شرایط به توصیه پزشک آزمایش خون نوزاد در فواصل مختلف تکرار می‌شود. اگر حال نوزاد مناسب نباشد یا این مقدار بیلی روبین بالا باشد بهتر است درمان در بیمارستان انجام پذیرد.

چشم بند فتوتراپی یک از محصولات مهم ما در شرکت زردین بر است.
چرا باید چشم های نوزاد را بپوشانیم؟

در بزرگسالان، قرار گرفتن در معرض طولانی مدت نور آبی می تواند سبب آسیب به شبکیه شود. اگر چه آسیب های شبکیه ای از فتوتراپی گزارش نشده است، اما استفاده از چشم بند فتوتراپی برای نوزادان جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی به کار می رود. تکنولوژی چشم بند فتوتراپی اهمیت زیادی در هنگام فتوتراپی دارد.

هدف از استفاده از چشم بند فتوتراپی برای محافظت از چشم نوزاد در فتوتراپی است. این ابزار نقش محافظتی گسترده ای در سلامت چشم نوزادان دارد. در مطالعه که روی منابع نور رادیویی مورد استفاده در فتوتراپی انجام گرفته است ثابت شده است که برخی از اشعه ها می توانند به شبکیه چشم آسیب برسانند. چشم بند فتوتراپی شامل یک محافظ چشم برای استفاده در دستگاه فتوتراپی نوزاد است. از آنجا که نوزاد مجبور است ساعت های طولانی در معرض نور دستگاه های فتوتراپی قرار بگیرد استفاده از چشم بند فتوتراپی بسیار مهم است. این وسیله دارای کاربرد و نحوه استفاده آسان قابل تنظیم برای اندازه دور سر نوزاد دو لایه محافظتی برای محافظت بیشتر می باشد.
چشم بند فتوتراپی از شرکت زردین بر

چشم بند فتوتراپی برای استفاده در دستگاه زردی نوزاد، مزایای متعددی دارد از قبیل حفاظت موثر در هنگام قرار گرفتن در معرض اشعه های مضر جلوگیری از آسیب به پوست نوزاد کمک به افزایش پیوند مادر و نوزاد کم هزینه تولید آسان و به صرفه و استفاده ساده و آسان است.

یک نگرانی والدین در زمینه آسیبهای احتمالی به چشم نوزاد در استفاده از دستگاه زردی نوزاد است. همچنین برای محافظت از پوست اطراف چشم نوزاد نیز استفاده از چشم بند فتوتراپی توصیه می شود. ما بر این باوریم که حضور مادر با نوزاد در فتوتراپی عامل مهمی است که موجب کاهش اثرات منفی درمان در رفتار نوزاد می شود و باعث ایجاد تعامل بهتر در طول فرایند و همچنین تشویق مادر به ادامه تغذیه با شیر مادر می شود. تولید چشم بند فتوتراپی توسط شرکت زردین بر سازنده انواع تجهیزات و دستگاه های فتوتراپی با تاییدیه از وزارت بهداشت انجام می شود. اثربخشی این نوع چشم بند فتوتراپی تولید شده در شرکت زردین بر توسط آزمایش های مختلف به اثبات رسیده است. این شرکت در تولید این محصول خود از بهترین جنس پارچه های پنبه های و در طرح ها و اشکال مختلف استفاده می نماید. لازم به ذکر است که زردین بر در ارائه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد خود چشم بند ضد نور را نیز ارائه می کند و توصیه می کند که حتما در حین فتوتراپی از این محصول برای محافظت بیشتر از نوزادشان استفاده نمایند. این محصول در تعداد بالای 100 عدد و در بسته بندی با کیفیت توسط زردین بر ارائه می شود.

شورت ضد نور از دیگر محصولاتی است که در شرکت زردین بر جهت استفاده در هنگام فتوتراپی نوزاد تولید می شود. زردین بر انواع شرت ضد نور را برای محافظت از اندام تناسلی نوزاد در حین فتوتراپی از اشعه های مضر دستگاه تولید می نماید. توصیه می شود از شرت مخصوص درمان زردی نوزاد در هنگام قرار دادن نوزاد درون دستگاه زردی نوزاد استفاده کنید. همانطور که می دانیم نوزاد باید بدون لباس و کاملا لخت درون دستگاه زردی نوزاد قرار بگیرد تا نور فتوتراپی به صورت کامل به تمام قسمت های مختلف بدن نوزاد برسد. این امر باعث می شود تا مدت زمان مورد نیاز برای درمان زردی نوزاد کاهش یافته و نوزاد مدت زمان کمتری را درون دستگاه فتوتراپی سپری نماید. اما برای محافظت از اندام تناسلی و چشمان نوزاد لازم است که از شرت ضد نور و چشم بند ضد نور مخصوص فتوتراپی استفاده نماییم. اشعه های مضر می تواند روی اندام نوزاد و چشمان وی اثرات مخربی داشته باشد و این نکته بسیار مهمی است که ما در زمان فتوتراپی مراقب نوزاد باشیم.

فتوتراپی عوارض جانبی به خصوصی ندارد اما تابش اشعه های دستگاه فتوتراپی می تواند روی دستگاه تناسلی و چشم نوزاد اثرات منفی برجای بگذارد. این مسئله باعث می شود تا نوزاد بر اثر این بی احتیاطی و عدم استفاده از شرت ضد نور برای همیشه عقیم گردد. شرکت زردین بر با توجه به این مسئله انواع شورت ضد نور را برای نوزادانی که نیاز به درمان فتوتراپی دارند تولید نموده است. مهم ترین مشخصات شورت های ضد نور تولید شده در شرکت زردین بر را می توان شامل موارد زیر دانست.
شورت ضد نور در زردین بر و ویژگی های آن

از مهم ترین ویژگی های شرت های ضد نور تولید شده در شرکت زردین بر می توان به؛ شورت های قابل تنظیم دارای بندهای قابل تنظیم به اندازه دور بدن نوزاد دارای دو لایه برای محافظت بیشتر از نوزاد در برابر اشعه های مضر استفاده و کاربرد بسیار آسان ضد حساسیت به دلیل آنتی باکتریال بودن آن راحتی نوزاد هنگام استفاده از آن و امکان استفاده از پوشک زیر این نوع شرت ها اشاره نمود. جهت سفارش شورت ضد نور تولید شده در شرکت زردین بر کافیست با ما تماس بگیرید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد مهم ترین سرویس در شرکت زردین بر می باشد. زردین بر جهت کاهش هزینه های درمان زردی و با هدف سلامت نوزادانی که در روزهای اول زندگی به زردی مبتلا شده اند سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد خود را ارائه می نماید. از این رو از میان تعداد زیاد دستگاه های موجود در این شرکت که تعدادی از آنها از تولیدات زردین بر بوده و تعدادی از آنها نیز از کشورهای خارجی وارد می شود. شرکت زردین بر در صورت ابتلای نوزاد تازه متولد شده شما به زردی و با تایید پزشک متخصص آماده است تا به شما در درمان زردی نوزاد  یاری رساند. اگر پزشک متخصص نسبت به درمان زردی نوزاد در منزل نظر مثبتی داشته باشد شما می توانید یک دستگاه فتوتراپی با کیفیت را از شرکت ما اجاره نمایید و درمان زردی نوزاد را در منزل دنبال کنید.

خدمات دستگاه زردی نوزاد علاوه بر شهر تهران در شهرستان های زیر انجام می پذیرد:

اجاره دستگاه زردی نوزاد کرج - ملارد - اندیشه - شهریار -قلعه حسن خان - رباط کریم - اسلامشهر - حسن آباد قم - احمدآباد مستوفی - پردیس - بومهن - پاکدشت -آبعلی - جاجرود - ورامین - قرچک

زردین بر با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل با

  • تاییدیه وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی
  • و دریافت گواهی نامه های جهانی

خیال شما را از بابت درمان زردی فرزند دلبندتان آسوده می نماید. ضمن این که هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل از شرکت زردین بر بسیار ارزان تمام می شود. اگر برای درمان فرزندتان با مشکل مالی مواجه هستید، اصلا نگران نباشید. زیرا ما بهترین و مناسب ترین قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد را از شما دریافت می کنیم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد اتوماتیک

زردین بر از میان دستگاه های تمام اتوماتیک و منحصر به فرد خود نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی فعالیت می نماید. شما می توانید توسط دستگاه های ما اطمینان داشته باشید که درمان در عرضه سه روز به نتیجه می رسد و نوزاد شما به سرعت و در کوتاه ترین زمان از زردی نجات پیدا می کند. ما می دانیم که عدم درمان به موقع و اتلاف زمان در درمان زردی بسیار خطرناک است و ممکن است عوارض جبران ناپذیری روی مغز نوزاد داشته باشد. مجهزترین دستگاه های فتوتراپی را تنها از ما بخواهید. زیرا ما خود تولید کننده انواع دستگاه زردی نوزاد هستیم و می دانیم کیفیت دستگاه تاثیر بسیار زیادی در درمان زردی نوزاد دارد و می توان زمان درمان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد این برای نوزادان عزیزی که مجبور هستند شرایط فتوتراپی را تحمل نمایند می تواند امیدوار کننده باشد. با کاهش مدت زمان فتوتراپی از کلافگی نوزاد نیز جلوگیری می شود. برای دریافت راهنمایی کامل در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما در تماس باشید.

توجه به کارایی دستگاه فتوتراپی

شرکت زردین بر پیش از اجاره دستگاه زردی نوزاد ابتدا تمامی نقص ها و عیوب دستگاه را برطرف نموده و لامپ فتوتراپی را از نظر کارایی و طول عمر مورد بررسی قرار می دهد زیرا در صورتی که عمر مفید لامپ فتوتراپی به پایان رسیده باشد کارایی لازم را ندارد و تنها منجر به اتلاف زمان درمان می شود. اجاره دستگاه زردی برای نوزاد از شرکت زردین بر با رعایت تمامی نکات فوق توسط زردین بر انجام می شود. این از مواردی است که برخی از شرکت ها در دستگاه فتوتراپی رعایت نمی کنند و بدون در نظر گرفتن عمر مفید لامپ و کارایی دستگاه اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد می نمایند. از این رو والدین باید با هوشیاری کامل شرکتی را جهت اجاره دستگاه انتخاب کنند که تمامی فاکتورهای لازم را رعایت نماید.