• علم امروز
  اگر بیماری در منزل قابل درمان باشد
  به هیچ عنوان نباید در بیمارستان بستری گردد
  09121765900
  02166760962
  02126706421
 • 09121765900
  02166760962
  02126706421
 • فقط و فقط
  استفاده از دستگاه های استاندارد و 
  مجوز دار
  را توصیه می کنیم
  09121765900
  02166760962
  02126706421
 • برای ارائه خدمات در سراسر تهران تمهیداتی در نظر گرفته شده است
  09121765900
  02166760962
  02126706421
 • دستگاه دارای مجوز و استاندارد
  09121765900
  02166760962
  02126706421

اجاره دستگاه زردی نوزاد و خدمات فتوتراپی زردین بر

خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی نوزاد از تخصص ها و خدمات ویژه مان در شرکت زردین بر می باشد. ما با سالها تجربه در امور درمانی و صنعت پزشکی توانسته ایم با اجاره دستگاه زردی نوزاد به والدین کمک نماییم تا با استفاده از روش فتوتراپی در منزل بتوانند زردی نوزاد را با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن درمان نمایند. با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و استفاده از روش فتوتراپی دیگر نیازی نخواهید داشت تا نوزاد را در بیمارستان بستری نماید، بستری نمودن نوزراد در بیمارستان می تواند علاوه بر جدا نمودن نوزاد از مادر و فضای منزل در روزهای اول تولد سبب شود تا والدین زمان و هزینه زیادی را صرف نمایند. اجاره دستگاه زردی نوزاد مورد تایید پزشکان می باشد و از موثرترین و ایده آل ترین روش های درمان زردی نوزادان محسوب میشود. خدمات ویژه ما عبارتند از

توليد دستگاه زردی نوزاد

توليد دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا به دست افراد متخصص و آموزش دیده تولید می نماییم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد از تخصص های ویژه مان در شرکت زردین بر می باشد. کلیه خدمات جانبی در کنار اجاره دستگاه زردی نوزاد را نیز می توانید از ما بخواهید.

واردات دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

واردات انواع دستگاه فتوتراپی از برترین و متخصص ترین کشورهای تولید کننده این دستگاه از دیگر خدماتی است که در اختیار مشتریان مان قرار میدهیم.خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی توسط ما در سراسر کشور می باشد.

گارانتي طلايي

اجاره دستگاه زردي نوزاد شامل يک گارانتي طلايی است که خيال متقاضيان گرامی را از هر جهت آسوده مي نمايد!

محصولات زردین برجهت درمان زردی

دستگاه زردی نوزاد

دستگاه های متنوع زردی نوزاد و فتوتراپی با ۴، ۶ یا ۸ لامپ در ابعاد و ظرفیت های گوناگون که برخی حتی بدون نیاز به چشم بند مخصوص، قابل استفاده اند. این محصولات نیز مانند سایر تولیدات زردین بر با تأییدیه از وزارت بهداشت ساخته و عرضه می گردد.

دستگاه بیلومتر

دستگاهی بسیار مفید برای تعیین درجه زردی نوزاد بدون نیاز به گرفتن خون از وی.

پتوی فتوتراپی

قابل استفاده بجای دستگاه فتوتراپی بمنظور درمان زردی نوزاد

چشم بند و شرت نوزاد

با مورد استفاده درمانی در جهت بهبود زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد مهم ترین سرویس در شرکت زردین بر می باشد.
زردین بر جهت کاهش هزینه های درمان و با هدف سلامت نوزادانی که در روزهای اول زندگی به زردی مبتلا شده اند سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد خود را ارائه می نماید. از این رو از میان تعداد زیاد دستگاه های موجود در این شرکت که تعدادی از آنها از تولیدات زردین بر بوده و تعدادی از آنها نیز از کشورهای خارجی وارد می شود. شرکت زردین بر در صورت ابتلای نوزاد تازه متولد شده شما به زردی و با تایید پزشک متخصص آماده است تا به شما در درمان زردی نوزاد با اجاره دستگاه زردی نوزاد یاری رساند. اگر پزشک متخصص نسبت به درمان زردی نوزاد در منزل نظر مثبتی داشته باشد شما می توانید یک دستگاه فتوتراپی با کیفیت را از شرکت ما اجاره نمایید و درمان زردی نوزاد را در منزل دنبال کنید.

زردین بر با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل با

 • تاییدیه وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی
 • و دریافت گواهی نامه های جهانی
خیال شما را از بابت درمان زردی فرزند دلبندتان آسوده می نماید.
ضمن این که هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل از شرکت زردین بر بسیار ارزان تمام می شود.
اگر برای درمان فرزندتان با مشکل مالی مواجه هستید، اصلا نگران نباشید.
زیرا ما بهترین و مناسب ترین قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد را از شما دریافت می کنیم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد اتوماتیک


زردین بر از میان دستگاه های تمام اتوماتیک و منحصر به فرد خود نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی فعالیت می نماید. شما می توانید توسط دستگاه های ما اطمینان داشته باشید که درمان در عرضه سه روز به نتیجه می رسد و نوزاد شما به سرعت و در کوتاه ترین زمان از زردی نجات پیدا می کند. ما می دانیم که عدم درمان به موقع و اتلاف زمان در درمان زردی بسیار خطرناک است و ممکن است عوارض جبران ناپذیری روی مغز نوزاد داشته باشد.
مجهزترین دستگاه های فتوتراپی را تنها از ما بخواهید. زیرا ما خود تولید کننده انواع دستگاه زردی نوزاد هستیم و می دانیم کیفیت دستگاه تاثیر بسیار زیادی در درمان زردی نوزاد دارد و می توان زمان درمان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد این برای نوزادان عزیزی که مجبور هستند شرایط فتوتراپی را تحمل نمایند می تواند امیدوار کننده باشد.
با کاهش مدت زمان فتوتراپی از کلافگی نوزاد نیز جلوگیری می شود.
برای دریافت راهنمایی کامل در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما در تماس باشید.

توجه به کارایی دستگاه فتوتراپی


شرکت زردین بر پیش از اجاره دستگاه زردی نوزاد ابتدا تمامی نقص ها و عیوب دستگاه را برطرف نموده و لامپ فتوتراپی را از نظر کارایی و طول عمر مورد بررسی قرار می دهد زیرا در صورتی که عمر مفید لامپ فتوتراپی به پایان رسیده باشد کارایی لازم را ندارد و تنها منجر به اتلاف زمان درمان می شود. اجاره دستگاه زردی نوزاد از شرکت زردین بر با رعایت تمامی نکات فوق توسط زردین بر انجام می شود. این از مواردی است که برخی از شرکت ها در اجاره دستگاه زردی نوزاد رعایت نمی کنند و بدون در نظر گرفتن عمر مفید لامپ و کارایی دستگاه اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد می نمایند. از این رو والدین باید با هوشیاری کامل شرکتی را جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد انتخاب کنند که تمامی فاکتورهای لازم را رعایت نماید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد جهت درمان زردی نوزاد در منزل

اجاره دستگاه زردی نوزاد جهت درمان زردی نوزاد در منزل

فتوتراپی به معنی درمان زردی نوزاد با استفاده از تابش نور های مرئی و نامرئی با طول موج های مناسب میباشد
سلامتی و درمان کامل زردی نوزاد با دستگاه فتوتراپی استاندارد. شما میتوانید زردی نوزاد خود را در منزل درمان کنید و از محیط آلوده و هزینه های گزاف بیمارستان راحت شوید.

ادامه مطلب...

زردی که بتدریج بالا می رود، پوست شروع به زرد شدن می کند.زردی از پوست صورت شروع می شود و بتدریج که بالا می رود پوست دست و پا را هم زرد می کند و اگر خیلی بالا برود کف دست بچه هم زرد می شود. وقتی زردی خیلی بالا نیست، علائمی ندارد. ولی وقتی بالا می رود و به حد خطرناک می رسد، نوزاد خواب آلود می شود و دیگر شیر نمی خورد. شب نوزاد بی قرار می شود و گریه های شدیدی می کند و حالت تشنج پیدا می کند و گردنش را عقب می دهد و ممکن است تشنج های شدیدی بکند، این بچه دچار عقب ماندگی مغزی می شود و قادر به نشستن و راه رفتن نیست و یک فرد معلول خواهد ماند. علائم در نوزاد نارس شدیدتر است. بچه ای که طبیعی به دنیا می آید بیلی روبین 20 در او علائم ایجاد می کند ولی در نوزادنارس بیلی روبین 10 هم علائم ایجاد می کند. زردی در نوزادان نارس به مراتب خطرناک تر از نوزادان نارس هستند و آنها احتیاج به مراقبت ویژه ای دارند.
بر حسب درجه ی زردی ممکن است که والدین متوجه زردی بشوند. والدین اول باید در صورت بچه نگاه کنند و اگر احساس کردند که صورت بچه زرد است، دست و پایش را هم نگاه کنند و اگر آنها هم زرد بود معلوم است که بچه زردی دارد. از نظر اینکه والدین متوجه بشوند علامتی ندارد. والدین فقط باید از رنگ پوست متوجه زردی بشوند. وقتی نوزاد بدنیا می آید چون نوزاد قرمز رنگ است، تشخیص زردی برای والدین مشکل است. من توصیه می کنم که هر پدر و مادری که دارای نوزاد می شوند حتما نوزادشان را در سه روز اول پیش دکتر متخصص ببرند تا ویزیت بشود البته ممکن است که پدر بزرگ و مادر بزرگ تجربیاتی داشته باشند. ما اولین نگاهی که به نوزاد می کنیم این است که ببینیم پوستش زرد است یا نه. پزشک خودش دنبال زردی می گردد. بعضی ها فکر می کنند که حتما باید سفیدی چشم بچه را ببینند و باز کردن چشم بچه سخت است، واینکه علائم زردی در بزرگسالی با زردی در کودکان متفاوت است بنابراین دنبال رنگ زرد چشم نباشند، همان پوست رنگ صورت مشخص است. اگر انگشتان شان را روی پوست بچه فشار بدهند و بر دارند زردی مشخص می شود. البته بازهم احتیاج به تجربه دارد.با دستگاه بیلی چک به راحتی و بدون تست خون و کبود شدن نوزاد با قرار دادن دستگاه بر روی پیشانی به راحتی درجه آن مشخص خواهد شد و دستگاه فتوتراپی متناسب با درجه زردی نوزاد ارائه خواهد شد.
وقتی یک نوزاد رسیده دو هفته اش می شود و هنوز زرد است، ما آن را جزء زردی های طول کشیده بحساب می آوریم. احتمالا این بچه قرص فنوباربیتال را دریافت می کند که متخصص کودکان برایشان تجویز کرده اند. این بچه باید بررسی کامل بشود و نیاز به بررسی دارد که ببینیم چرا زردی او طول کشیده است ؟ بیماری های مختلفی می تواند این زردی طول کشیده را ایجاد بکند از جمله اینکه بچه های که از شیر مادر استفاده می کنند ممکن است زردی هایشان طولانی تر بشود ولی عارضه ای ندارد. یکی دیگر از علتهای زردی طول کشیده کم کاری تیروئید است. اگر بچه کم کاری تیروئید داشته باشد و تشخیص داده نشود ضمن اینکه بچه زردی اش طول می کشد و علائم دیگری پیدا می کند، ممکن است بچه دچار کم هوشی بشود و قد کوتاه پیدا کند. باید آزمایش تیروئید بدهند. باید از نظر عفونت اداری بچه باید چک بشود. با این قرص زردی بچه پایین نمی آید و احتیاج به بررسی کامل دارد تا تشخیص داده بشود و درمان بشود.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
نام شما
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  
پیمان نعیمی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
کامران یزدانی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.  
آرش ابراهیم پور
 • این آکونها به خوبی با کلاس fa-spin کار می کنن د . آیکون لوداینگ را برسی کنید.

هشدار!

Apparently, Adblock Plus can remove Font Awesome brand icons with their "Remove Social Media Buttons" setting. We will not use hacks to force them to display. Please report an issue with Adblock Plus if you believe this to be an error. To work around this, you'll need to modify the social icon class names.
 • تما آیکن های نام تجاری مربوط به مالکین کار می باشد.
 • برای استفاده از این نامهای تجاری نیاز به تایید از طرف صاحب نام تجاری می باشد .

خدمات زردین بر

توليد دستگاه زردی نوزاد

توليد دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا به دست افراد متخصص و آموزش دیده تولید می نماییم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد از تخصص های ویژه مان در شرکت زردین بر می باشد. کلیه خدمات جانبی در کنار اجاره دستگاه زردی نوزاد را نیز می توانید از ما بخواهید.

واردات دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

واردات انواع دستگاه فتوتراپی از برترین و متخصص ترین کشورهای تولید کننده این دستگاه از دیگر خدماتی است که در اختیار مشتریان مان قرار میدهیم.خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی توسط ما در سراسر کشور می باشد.

گارانتي طلايي

اجاره دستگاه زردي نوزاد شامل يک گارانتي طلايی است که خيال متقاضيان گرامی را از هر جهت آسوده مي نمايد!

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره پیشرفته ترین دستگاههای زردی نوزاد ایرانی و خارجی با تأییده از وزارت بهداشت.

تولید دستگاه فتوتراپی

تولید دستگاه های فتوتراپی ۴، ۶ و ۸ لامپ با بهره وری ها و امکانات متنوع، مطابق با استادنارد های روز دنیا

واردات دستگاه فتوتراپی

واردات دستگاه های فتوتراپی پیشرفته از کشورهای بزرگ تولیدکننده این تکنولوژی بالاترین کیفیت.

اعطای نمایندگی

اعطای نمایندگی فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد به تمام شهرستان های کشور.
قالب چند منظوره نهایی

زردین بر،
اجاره دستگاه زردی نوزاد

زردین بر یکی از معتبرترین تولیدکنندگان و واردکنندگان دستگاه های زردی نوزاد (فتوتراپی) در کشور است که سالهاست با ارائه سرویس با کیفیت اجاره دستگاه زردی نوزاد توسط پزشکان، والدین و سرویس دهندگان شناخته شده است. خدمات جانبی کامل و با کیفیت، قیمت بسیار عالی و گارانتی طلایی این شرکت باعث شده که سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد زردین بر، پرطرفدار و مطمئن ظاهر شود. ما تابحال حتی یک مشتری ناراضی هم نداشته ایم!
اجاره دستگاه زردی نوزاد