شرت ضد نور

شرت مخصوص درمان زردی نوزاد

شرت ضد نور از دیگر محصولاتی است که در شرکت زردین بر جهت استفاده در هنگام فتوتراپی نوزاد تولید می شود. زردین بر انواع شرت ضد نور را برای محافظت از اندام تناسلی نوزاد در حین فتوتراپی از اشعه های مضر دستگاه تولید می نماید. توصیه می شود از شرت مخصوص درمان زردی نوزاد در هنگام قرار دادن نوزاد درون دستگاه زردی نوزاد استفاده کنید. همانطور که می دانیم نوزاد باید بدون لباس و کاملا لخت درون دستگاه زردی نوزاد قرار بگیرد تا نور فتوتراپی به صورت کامل به تمام قسمت های مختلف بدن نوزاد برسد. این امر باعث می شود تا مدت زمان مورد نیاز برای درمان زردی نوزاد کاهش یافته و نوزاد مدت زمان کمتری را درون دستگاه فتوتراپی سپری نماید. اما برای محافظت از اندام تناسلی و چشمان نوزاد لازم است که از شرت ضد نور و چشم بند ضد نور مخصوص فتوتراپی استفاده نماییم. اشعه های مضر می تواند روی اندام نوزاد و چشمان وی اثرات مخربی داشته باشد و این نکته بسیار مهمی است که ما در زمان فتوتراپی مراقب نوزاد باشیم.

ادامه مطلب...
چشم بند فتوتراپی

چشم بند فتوتراپی

چشم بند فتوتراپی یک از محصولات مهم ما در شرکت زردین بر است.

ادامه مطلب...
دستگاه بیلی متر

دستگاه بیلی متر

دستگاه بیلی متر ابزاری مناسب برای سنجش میزان زردی در نوزادان است. دستگاه بیلی متر از تولیدات شرکت زردین بر است.

ادامه مطلب...
پتوی فتوتراپی

پتوی فتوتراپی

پتوی فتوتراپی یکی از بهترین روشها برای درمان زردی نوزادان از نظر ایمنی و آسایش نوزاد است.
نور درمانی مبتنی بر فیبر نوری اجازه می دهد تان نور به طور کامل به پوست نوزاد برسد بدون اینکه به اطراف بدن نوزاد تابیده شده و باعث هدر رفت نور شود و طور مدت درمان زردی نوزاد را نیز کاهش می دهد. در نتیجه باعث راحتی بیمار و نیز مراقبت کننده در حین استفاده از پتوی فتوتراپی می شود. پتوی فتوتراپی یک محصول انعطاف پذیر است که اجازه می دهد تا اطراف نوزاد کاملا با پتو پوشیده شود و مادر در هنگام شیردهی بتواند به راحتی نوزاد را در آغوش بگیرد. از این رو حتی در حین درمان زردی نوزاد نیز می توانید تجربه شیرین در آغوش کشیدن نوزاد را داشته باشید.

ادامه مطلب...
دستگاه فتوتراپی

دستگاه های فتوتراپی ۴، ۶ و ۸ لامپ زردین بر

دستگاه فتوتراپی که در شرکت زردین بر جهت اجاره در منزل برای درمان زردی نوزاد ارائه می شود در مدلهای مختلفی توسط شرکت زردین بر طراحی و تولید می شود. انواع دستگاه فتوتراپی تولید شده در زردین بر را می توان شامل دستگاه فتوتراپی 4 لامپه
ادامه مطلب...