شركت زردین بر در ديماه سال 1390 با هدف سلامت نوزاد و عدم جدا شدن نوزاد و مادر در روزهای اولیه تولد فعالیت خود را آغاز نمود.
ما با انجام كار براي مشتري لطفي در حق او نمي كنيم بلكه اوست كه با قرار دادن اين فرصت به ما لطف ميكند. ” گاندي”

شرکت زردین بر این جمله را سرلوحه کار و فعالیت خود قرار داده است و جلب رضایت مشتری در تمامی موارد از مهم ترین اهداف در شرکت زردین بر است. استفاده از خدمات شرکت زردین بر در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد ، خرید دستگاه زردی نوزاد جهت تجهیز مراکز درمانی و نیز استفاده از پیکج فروش دستگاه زردی نوزاد برای راه اندازی نمایندگی شرکت زردین بر در شهرستان های مختلف دارای مزیت هایی است که باعث می شود مشتریان ما از ما رضایت کامل داشته باشند.

با این وصف خدمات زردین بر را به چند بخش اساسی و کلی می توان تقسیم بندی نمود:
خدمات تخصصی جهت درمان زردی نوزاد در منزل
فروش تجهیزات بیمارستانی و مراکز درمانی
طراحی و تولید تجهیزات نوین درمانی زردی نوزاد
خدمات تخصصی مشاوره و پرستاری در زمینه درمان زردی نوزاد در منزل

زردین بر و مزیت های آن در ارائه خدمات


مزیت هایی که شما را به استفاده از خدمات فتوتراپی زردی بر ترغیب می کند :
مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
قدرت و میزان توجه این شرکت به سلامت نوزاد
خدمت رسانی و پشتیبانی از مشتریان
سرعت عمل در انجام کارها در عین دقت و توجه به سلامت نوزاد
صداقت در کار و ارتباط با مشتریان

برتریهای فنی و تجربه کاری شرکت زردین بر


ارائه خدمات مقرون به صرفه در شرکت زردین بر
انجام تمامی مراحل کار به صورت کامل توسط شرکت زردین بر
تجربه بالا و دانش و تخصص کافی و مهارت بالا در امر خدمات رسانی
پایبندی به تعهدات
آموزش تمامی مراحل کار به مشتری با وجود کاربری آسان
استفاده از به روزترین تکنولوژی ها در ساخت دستگاه زردی نوزاد
خدمات آنلاین و همیشه در دسترس و شبانه روزی
مشتریان خود را معرفان خود می دانیم پس همیشه رضایت آنها را در نظر می گیریم
دادن حق انتخاب به مشتری
کیفیت بالای محصولات و اهمیت آن برای ما
پاسخ گویی به سوالات مشتری در کمال صبر و حوصله
مشاوره رایگان در تمامی مراحل کار توسط کارشناسان زردین بر
دریافت هزینه مناسب در قبال خدمات با کیفیت و برتر

اجاره دستگاه زردی نوزاد مهم ترین سرویس خدماتی زردین بر


زردین بر با اتکا به تجربه و سابقه 6 ساله خود در امر ارائه خدمات فتوتراپی نوزاد در حال حاضر با دارا بودن انواع دستگاه فتوتراپی با کیفیت و نشان استاندارد آماده است تا به والدین عزیز در درمان زردی نوزاد یاری رسانند. خدمات گسترده ای که شرکت زردین بر به مشتریان خود پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد ارائه می نماید باعث می شود تا والدین عزیزی که در زمینه استفاده از دستگاه زردی نوزاد تجربه ای ندارند دچار نگرانی و استرس نشده و با آرامش کامل تنها به درمان زردی نوزاد خود توجه داشته باشند.

نگرانی از بابت سلامت نوزاد خود می تواند یکی از بدترین شرایط برای والدین باشد در نظر بگیرید که نگرانی و دلواپسی بابت درمان نوزاد و نحوه استفاده از دستگاه زردی نوزاد و سایر مشکلاتی که می تواند وجود داشته باشد نیز مزید بر علت خواهد بود. از این رو شرکت زردین بر خدماتی مثل نصب و راه اندازی رایگان و آموزش کامل کار با دستگاه فتوتراپی را به والدین ارائه می کند و آنها را از بابت این مسائل آسوده خاطر می نماید. همچنین جعع آوری دستگاه پس از پایان درمان زردی نوزاد نیز خدمتی است که شرکت زردین بر خود برعهده گرفته است تا در این خصوص نیز والدین عزیز با مشکل و دلواپسی مواجه نشوند.

مرکز فوق مدرن خدمات درمانی زردی نوزاد


همکاری مداوم شرکت زردین بر با پزشکان متخصص و متخصصین کودک و تلاش شبانه روزی در جهت ارتقای کیفیت محصولات باعث شده است اکنون زردین بر به یک شرکت فوق مجهز دارای برترین دستگاه های زردی نوزاد در کشور باشد. استفاده از تجهیزات مدرن روز و خریداری برترین دستگاه های فتوتراپی خارجی مجموعه متنوعی از دستگاه های ضد زردی را در اختیار والدین قرار می دهد تا به تناسب نوع زردی نوزادشان از دستگاه مناسب خود استفاده نمایند. همچنین اقداماتی نظیر تست زردی در منزل با دستگاه بیلی روبین متر بدون نیاز به خونگیری و استفاده از پتوی فتوتراپی که از به روزترین تجهیزات در دنیای پزشکی برای درمان زردی است از جمله مزیت ها و برتری های دیگر زردین بر نسبت به سایر رقباست.
هر گاه نیاز به خدمات درمان زردی نوزاد داشتید کافیست تماس بگیرید.

خدمات زردین بر

توليد دستگاه زردی نوزاد

توليد دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا به دست افراد متخصص و آموزش دیده تولید می نماییم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد از تخصص های ویژه مان در شرکت زردین بر می باشد. کلیه خدمات جانبی در کنار اجاره دستگاه زردی نوزاد را نیز می توانید از ما بخواهید.

واردات دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

واردات انواع دستگاه فتوتراپی از برترین و متخصص ترین کشورهای تولید کننده این دستگاه از دیگر خدماتی است که در اختیار مشتریان مان قرار میدهیم.خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی توسط ما در سراسر کشور می باشد.

گارانتي طلايي

اجاره دستگاه زردي نوزاد شامل يک گارانتي طلايی است که خيال متقاضيان گرامی را از هر جهت آسوده مي نمايد!