اجاره دستگاه فتوتراپی

اجاره دستگاه فتوتراپی و کاهش چشمگیر هزینه های درمان زردی نوزاد

اجاره دستگاه فتوتراپی یک روش کامل , کارامد و مقرون به صرفه برای درمان زردی نوزاد است.
برای درمان زردی نوزاد می توانید با اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل خود درمان را ادامه دهید و اگر از یک شرکت معتبر ارائه کننده خدمات فتوتراپی دستگاه زردی نوزاد را اجاره نمایید می توانید از سرویس های بی نقص و شبانه روزی آن استفاده نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل و مزیت های آن


زردین بر از جمله شرکت های پیشگام در زمینه اجاره دستگاه فتوتراپی است. این شرکت علاوه بر ارائه دستگاه های پیشرفته و با کیفیت در درمان زردی نوزاد خدمات 24 ساعته و کاملی نیز ارائه می نماید.
این خدمات شامل
• نصب و راه اندازی دستگاه به صورت رایگان و آموزش استفاده از آن در منزل
• تست بیلی روبین خون نوزاد در منزل بدون خونگیری با دستگاه بیلی چک
• ارائه رایگان شورت و چشم بند مخصوص فتوتراپی به صورت آنتی باکتریال هنگام اجاره دستگاه فتوتراپی
• پشتیبانی 24 ساعته از والدین و پاسخ گویی سریع
• حمایت های تلفنی و حضوری و مشاوره رایگان
• ارائه گارانتی اجاره دستگاه فتوتراپی و تضمین درمان در سه روز
• جمع آوری دستگاه فتوتراپی پس از اتمام دوره درمان
می باشد.

در اینجا به گارانتی اجاره دستگاه فتوتراپی اشاره کردیم که از خدمات منحصر به فرد ما در شرکت زردین بر است. این گارانتی به شما تضمین می دهد که زردی نوزادتان در سه روز درمان می شود. تا کنون در هیچ پروژه ای نیازی به استفاده از این گارانتی نبوده است و زردی نوزادانی که طبق روال شرکت درمان را ادامه داده اند در سه روز و کمتر درمان شده است.
اما برای جلب اطمینان شما عزیزان این گارانتی به شما اجازه می دهد در صورت افزایش زمان درمان بیش از سه روز بتوانید دستگاه زردی نوزاد را به مدت ده روز به رایگان در اختیار داشته باشید.
همچنین در صورتی که برای ادامه درمان نیاز به دستگاه فتوتراپی جدیدتری دارید شرکت به صورت رایگان اقدام به تعویض دستگاه زردی نوزاد می نماید. صرفه جویی در وقت , انرژی و هزینه مهم ترین مزیت های اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل است در صورتی که از یک شرکت معتبر اقدام به اجاره دستگاه فتوتراپی نمایید. ما نگرانی های شما را در خصوص هزینه های درمان و امور مالی و نیز جدایی از نوزاد با بستری در بیمارستان درک می کنیم و خدماتی که در اجاره دستگاه فتوتراپی ارائه می کنیم در جهت رفع این نگرانی ها است و افتخار می کنیم که با خدمات کامل در خدمت شما عزیزان باشیم.

انواع دستگاه فتوتراپی


دستگاه های فتوتراپی ما از نظر کیفیت و کارایی در حد بالایی قرار دارد و بر اساس استانداردهای لازم طراحی و تولید شده اند و در انواع مختلف ارائه می شوند.
دستگاه فتوتراپی 4 , 6 و 8 لامپه فلوئورسنت
دستگاه فتوتراپی دوبل یا دوقلو
دستگاه فتوتراپی با لامپ LED
دستگاه فتوتراپی بدون نیاز به چشم بند ضد نور
جهت اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل و انتخاب نوع دستگاه با ما مشورت نمایید.