تشخیص زردی نوزاد

تشخیص زردی نوزاد

تشخیص زردی نوزاد در مراحل اولیه بسیار مهم است. زیرا تاخیر در درمان آن ممکن عواقب جبران ناپذیری مانند اختلالات عصبی جدی و حتی عقب افتادگی را به بار آورد. در اولین قدم والدین باید تشخیص زردی نوزاد را انجام دهند. در اقدام بعدی تشخیص زردی نوزاد از طریق دستگاه انجام می پذیرد.
اما چه کارهایی برای تشخیص زردی نوزاد باید انجام داد؟

علائم زردی برای تشخیص زردی نوزاد


برای تشخیص زردی نوزاد بهتر است به برخی از اعضای بدن نوزاد دقت نمایید.
-چشم ها:
زردی پیش از هر عضوی از بدن نوزاد، روی چشم ها اثر می گذارد. در صورت بروز زردی، سفیدی چشم نوزاد به رنگ زرد تغییر رنگ می دهد. بنابراین بری تشخیص زردی نوزاد در ابتدا به چشم های او دقت کنید.
-گونه ها:
گونه ها نیز برای تشخیص زردی نوزاد مناسب هستند. زیرا رنگ گونه ها رو به زردی می رود.
-سطح بدن نوزاد:
افزایش بیش از حد سطح بیلی روبین خون بر روی سینه، شکم و پشت نوزاد نیز تاثیر می گذارد و موجب تغییر رنگ آن ها می شود.
-دست ها و پاها:
دقت به دست ها و پاهای نوزادان نیز برای تشخیص زردی نوزاد حائز اهمیت است. تغییر رنگ آن ها یکی از علائم برای تشخیص زردی نوزاد می باشد. اما بهتر است که برای تشخیص زردی به موارد دیگر ذکر شده بیشتر توجه نمایید.
این روش ها تنها برای تشخیص به موقع زردی نوزاد از سوی والدین است.
تشخیص زردی نوزاد به صورت کاملا قطعی و دقیق تنها با استفاده از دستگاه انجام می پذیرد.

تشخیص زردی نوزاد بدون دستگاه


باید توجه داشت که تشخیص زردی بدون استفاده از دستگاه قابل اعتماد نیست.
برای تشخیص قطعی زردی نوزاد باید از دستگاه بیللومتر استفاده نمود.
امروزه بیلومترهایی وجود دارد که بدون خون گیری از نوزادان نیز زردی را تشخیص می دهد.
شرکت ما نیز توانسته با تولید این دستگاه گام موثری در درمان زردی نوزادان بر دارد. شما می توانید برای خرید جزیی و کلی این دستگاه برای تشخیص زردی نوزاد با ما تماس بگیرید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد بهترین روش برای درمان زردی نوزاد است:


پس از تشخیص زردی نوزاد بهتر است که به درمان آن فکر کنید.
روش های قدیمی برای درمان زردی نوزاد را فراموش کنید. ولی با پیشرفت علم و گسترش آگاهی بشر در زمینه پزشکی، اکثر راهکارهای قدیمی بی اعتبار شده است. زیرا پزشکان این روش ها را تایید نمی کنند.
امروزه استفاده از دستگاه زردی نوزاد و یا همان فتوتراپی قطعی ترین روش برای درمان زردی نوزادان محسوب می شود. با مقایسه این روش با روش های درمانی قدیمی می توانید به برتری این روش نسبت به سایر روش ها برسید.
اکنون مهمترین دغدغه والدین نحوه تهیه دستگاه زردی نوزاد است.
می دانیم که برای درمان با استفاده از روش فتوتراپی تنها به دو و یا سه روز احتیاج داریم. قیمت خرید دستگاه زردی نیز بسیار بالا است و همه والدین از عهده آن بر نمی آیند. بنابراین بهتر است بجای خرید دستگاه زردی نوزاد آن را اجاره کنید.
از این رو پس از تشخیص زردی نوزاد توسط پزشک می توانید براحتی یک دستکاه زردی نوزاد را اجاره نمایید و در منزل حود به درمان آن بپردازید.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد:


-صرفه جویی در هزینه درمان زردی نوزاد
-نصب رایگان دستگاه زردی نوزاد توسط همکاران ما
-دادن مشاوره های رایگان در مورد زردی نوزاد
-آموزش نحویه عملکرد دستگاه زردی نوزاد
-جمع آوری دستگاه زردی توسط همکاران ما
لازم به ذکر است که اجاره این دستگاه دارای مزایای دیگری نیز می باشد:
-گارانتی استفاده از دستگاه
ما برای افزایش اطمینان خاطر شما گارانتی استفاده از دستگاه را نیز به شما می دهیم. این گارانتی به این صورت است که در صورت عدم درمان نوزاد در مدت تعیین شده ما 10 روز دیگر به مدت قرار داد و به صورت رایگان اضافه می کنیم.
گارانتی دیگر نیز شامل تعویض دستگاه می باشد. در صورتیکه نوزاد شما درمان نشود ما با تعویض دستگاه زردی نوزاد به درمان آن کمک می کنیم.
. از این رو ما به شما توصیه می کنیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد درمان قطعی و موثر زردی نوزادتان را در خانه انجام دهید.
برای کسب اطلاع بیشتر در مورد تشخیص زردی نوزاد و یا اجاره دستگاه زردی نوزاد، در هر ساعت از شبانه روز که تماس بگیرید، ما را خوشحال و مفتخر نموده اید!