اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی دستگاهی است که با تابش نور با طول موجی مشخص باعث تنظیم بیلی روبین خون نوزاد شده و با تنظیم این ماده در بدن نوزاد، زردی وی را ریشه کن می نماید. در ساخت دستگاه زردی نوزاد استانداردهای مهمی طرح می باشد که همگی در جهت کاهش خطرات عملیات درمان و همچنین بادهای بیشتر دستگاه در مدت زمانی کوتاهتر تعریف می شود. اجاره دستگاه زردی نوزاد یک راه مقرون بصرفه و مطمئن و در عین حال آسان برای رفع مشکل زردی نوزاد است. این شرکت با سالها تجربه در امر تولید و اجاره دستگاه زردی نوزاد اکنون یکی از پیشگامان مطرح این صنعت در کشور بوده و افتخار دارد که در ۹۹ درصد موارد، زردی نوزادان را در کمتر از ۳ روز درمان نموده است. هرچند برای موارد بسیار خاص و نادر نیز گارانتی مطمئنی تعریف نموده که بر اساس آن چنانچه در مدت زمان معمول درمان، اجاره دستگاه زردی نوزاد جوابگو نباشد، بدون قرارداد جدید اجاره دستگاه زردی نوزاد، آن دستگاه و یا دستگاه جانشین برای مدت طولانی تری تا حصول صد در صدی نتیجه بصورت رایگان در اختیار والدین قرار داده می شود.

درباره دستگاه زردی نوزاد تولیدی ما

دستگاههای درمان زردی نوزاد تولیدی ما دارای ۴، ۶ و ۸ لامپ است که نور را با طول موج ۴۸۰ نانومتر در شرایطی به نوزاد می تاباند که بنا به طراحی پیشرفته دستگاه، هیچگونه گرما یا خطر شکستگی لامپ و آسیب دیدگی، نوزاد را تهدید نمی نماید. دستگاههای تولیدی این شرکت همگی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی طراحی شده با هزینه ای بسیار پایین قابل اجاره است. از اینرو اجاره دستگاه زردی نوزاد یک آپشن قابل تأمل است تا والدین گرامی بتوانند بدون صرف هزینه های هنگفت و درگیری با مشکلات پس از خرید مانند کسب اطلاع از چگونگی نصب، استفاده و جمع آوری دستگاه، با خیالی آسوده و در مدت زمانی کوتاه، مشکل زردی نوزاد دلبند خود را برطرف سازند.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها

این شرکت افتخار دارد که امروز با توجه به گسترش قابل توجه نمایندگی های خود در سطح استان تهران و برنامه جدی خود برای اعطای نمایندگی به سایر استانها آمادگی ارائه خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد و همچنین اعطای نمایندگی فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد به همه استانها و شهرهای ایران را داراست. پس برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه اجاره دستگاه زردی نوزاد و یا اخذ نمایندگی از این شرکت با ما در تماس باشید.