اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد (دستگاه فتوتراپی) پرطرفدارترین سرویس ماست. اولین گزینه در ذهن والدینی که بواسطه ابتلای نوزاد خود به زردی نیاز به درمانی سریع، آسان و مقرون بصرفه دارند، اجاره دستگاه زردی نوزاد است. چراکه با توجه به طول درمان کوتاه مدت این عارضه و همچنین برگشت ناپذیر بودن زردی نوزاد، خرید دستگاه زردی نوزاد بهترین راه ممکن بنظر نمی رسد. در عوض با اجاره دستگاه نوزاد، والدین می توانند با هزینه ای بسیار کمتر و همچنین بهره مندی رایگان از خدماتی مانند نصب دستگاه، آموزش استفاده و جمع آوری دستگاه از سهولت و سرعت درمان نوزاد خود لذت برده و هزینه ای هنگفت را نیز صرفه جویی نمایند. اجاره دستگاه زردی نوزاد امروزه رایج ترین راهکار برای درمان نوزادانی است که مبتلا به زردی پس از تولد می باشند. اگر بخواهید دستگاه را خریداری نمایید و یا از خدمات بیمارستانها استفاده نمایید، علاوه بر کمبودهای روحی و یا اطلاعاتی هزینه ای بالا را نیز باید متقبل شوید. ولی اجاره دستگاه نوزاد راهی است که در مدت زمانی اندک و با صرف هزینه ای ناچیز به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر نگهداری نوزاد دلبندتان در کنار خود، روال سریع درمان او را نیز ببینید.

خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد توسط ما

در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد ما همیشه با افتخار در کنار هموطنان گرامی بوده ایم تا با تخصص و تجربه خود نگرانی های غیر ضروری ایشان را در خصوص امور مالی و درمانی برطرف نموده و با ارائه راهکاری طلایی آنها را در کوتاهترین مدت به هدف برسانیم. مشتریان، بیمارستانها و پزشکانی که خدمات ما را تجربه نموده اند همه گواه این مدعا هستند.

انواع دستگاههای زردی نوزاد

دستگاه های زردی نوزاد از نظر اندازه، کارایی و سایر مشخصات با هم مقداری تفاوت دارند ولی همگی در فلسفه عملکرد از یک الگو پیروی می کنند. تولیدات ما در زمینه دستگاههای زردی نوزاد شامل دستگاه های ۴، ۶ و ۸ لامپ می شود که طیف نیازهای روز را بطور کامل پوشش می دهد. برای اطلاع بیشتر از مشخصات فنی دستگاهها، جزییات خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد و سئوالات فنی و غیر فنی می توانید با ما در تماس باشید.