اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد راه حل قطعی، علمی و سریعی است که همواره آنرا به والدین گرامی پیشنهاد کرده ایم. والدین با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانند علاوه بر در اختیار داشتن آخرین تکنولوژی روز دنیا برای رفع مشکل خود از خدمات کامل و با کیفیتی از جانب ما برخوردار شوند که باعث می شود زردی نوزاد دلبندشان به آسانترین و سریعترین نحو ممکن درمان شود.

چرا اجاره دستگاه زردی نوزاد؟

زردی نوزاد عارضه ای است که در روزهای ابتدایی پس از تولد نوزاد رخ داده و علل مختلفی دارد. یکی از این دلایل ناسازگاریهای خون است. در ادامه بیشتر به این مطلب می پردازیم. اجاره دستگاه زردی نوزاد می تواند گزینه ای عالی برای درمان زردی ناشی از این عارضه و یا دلایل دیگر باشد.

زردی ناشی از ناسازگاری در خون

در برخی موارد عدم تطابق و وجود ناسازگاری در خون مادر و نوزاد می تواند باعث بروز زردی در نوزاد شود. بطور معمول، اگر گروه خونی نوزادانی که مادران آنها گروه خونی O دارند، A یا B باشد، احتمال زردی افزایش می یابد. البته این اتفاق در تمامی موارد منطبق، اتفاق نمی افتد بلکه درصد بروز زردی را افزایش می دهد. زردی ناشی از ناسازگاری خونی یک زردی شدید است و نیاز به بستری و درمان دارد. در صورتیکه با این نوع زردی برخورد دارید، حتماً با متخصصین ما تماس بگیرید تا شما را در مورد نحوه درمان و چند و چون راهکار بی نقص ما که اجاره دستگاه زردی نوزاد است راهنمایی کنند.

همچنین در موارد دیده شده که اختلاف RH مادر و نوزاد باعث بروز زردی شده است. توضیح اینکه اگر RH مادر که فاکتوری موجود در گلبول قرمز وی می باشد، منفی بوده و RH نوزاد مثبت باشد، باز احتمال ایجاد زردی در نوزاد افزایش می یابد. امروزه با تزریق آمپولی با نام روگام از بروز این مشکل در حاملگی بعدی جلوگیری می شود ولی برای درمان مشکل کنونی می توانید به اجاره دستگاه زردی نوزاد که راه حلی ارزان، سریع، مطمئن و تضمین شده است بیاندیشید!

خدمات جانبی سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما

ما همواره علاوه بر گسترش کمی و حوزه فعالیت خود در خدمت رسانی به هموطنان گرامی، به کیفیت و تکامل خدمات خود نیز اندیشیده ایم. متخصصین ما خود را موظف می دانند که سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد را بطریقی به متقاضیان ارائه کنند که هم مشکل ایشان بدون زحمت و خطا حل شود و هم آسودگی خیال ایشان تأمین گردد. بهمین منظور زمانیکه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد ارائه می شود، بهمراه آن نصب و راه اندازی دستگاه، آموزش نحوه استفاده از دستگاه و پس از طی دوره درمانی، جمع آوری دستگاه همگی بطور رایگان برای والدین عزیز انجام می شود.