اجاره دستگاه زردی

اجاره دستگاه زردی نوزادان و زردی ناشی از ناسازگاری های خونی

اجاره دستگاه زردی روشی مناسب برای درمان زردی است.
اجاره دستگاه زردی نوزاد راه حل قطعی، علمی و سریعی است که همواره آنرا به والدین گرامی پیشنهاد کرده ایم. والدین با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانند علاوه بر در اختیار داشتن آخرین تکنولوژی روز دنیا برای رفع مشکل خود از خدمات کامل و با کیفیتی از جانب ما برخوردار شوند که باعث می شود زردی نوزاد دلبندشان به آسانترین و سریعترین نحو ممکن درمان شود. مزیت های در اجاره دستگاه زردی وجود دارد که باعث می شود والدین برای درمان زردی نوزادشان به سمت اجاره دستگاه زردی تمایل داشته باشند.

اجاره دستگاه زردی در منزل و مزیت های آن


زردی یک نشانه در بدن نوزاد است.
عواملی که باعث می شوند رنگ پوست بدن نوزاد زرد شود و از حالت و رنگ طبیعی خارج گردد. با بروز زردی متوجه می شویم که چیزی در بدن نوزاد ما ممکن است به درستی کار نکند. از این رو با مشاهده اولین نشانه های زردی به پزشک مراجعه می کنیم. پزشک نیز با آزمایش هایی نوع و علت زردی نوزاد را مشخص می کند. اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل به دلیل اینکه به کاهش هزینه های درمان زردی نوزاد کمک می کند بسیار پرطرفدار است. همچنین قابل ذکر است که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت و کارایی این دستگاه ها در درمان زردی نوزاد به تایید رسیده است. تنها نکته در اجاره دستگاه زردی انتخاب دستگاه استاندارد و با کیفیت است. بهتر است این دستگاه را از شرکت هایی که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند انتخاب کنیم. زیرا در غیر این صورت ممکن است دستگاهی که ما اجاره می کنیم کیفیت خوبی نداشته باشد و لامپ آن کارایی لازم برای درمان زردی را نداشته باشد که این جز اتلاف وقت گرانبها در درمان زردی چیز دیگری در پی ندارد.
زردی بر اثر مشکلات و علت های مختلفی بروز پیدا می کند.
یکی از این دلایل ناسازگاریهای خون است.
در ادامه بیشتر به این مطلب می پردازیم.
اجاره دستگاه زردی نوزاد می تواند گزینه ای عالی برای درمان زردی ناشی از این عارضه و یا دلایل دیگر باشد.

زردی ناشی از ناسازگاری در خون


ناسازگاری های خونی یکی از شایعترین علل زردی در نوزاد است.
در برخی موارد وجود ناسازگاری در خون مادر و نوزاد می تواند باعث بروز زردی در نوزاد شود. بطور معمول، اگر گروه خونی نوزادانی که مادران آنها گروه خونی O دارند، A یا B باشد، احتمال زردی افزایش می یابد. البته این اتفاق در تمامی موارد منطبق، اتفاق نمی افتد بلکه درصد بروز زردی را افزایش می دهد. زردی ناشی از ناسازگاری خونی یک زردی شدید است و نیاز به بستری و درمان دارد. در صورتیکه با این نوع زردی برخورد دارید، حتماً با متخصصین ما تماس بگیرید تا شما را در مورد نحوه درمان و چند و چون راهکار بی نقص ما که اجاره دستگاه زردی نوزاد است راهنمایی کنند. همچنین در موارد دیده شده که اختلاف RH مادر و نوزاد باعث بروز زردی شده است. توضیح اینکه اگر RH مادر که فاکتوری موجود در گلبول قرمز وی می باشد، منفی بوده و RH نوزاد مثبت باشد، باز احتمال ایجاد زردی در نوزاد افزایش می یابد. امروزه با تزریق آمپولی با نام روگام از بروز این مشکل در حاملگی بعدی جلوگیری می شود ولی برای درمان مشکل کنونی می توانید به اجاره دستگاه زردی نوزاد که راه حلی ارزان، سریع، مطمئن و تضمین شده است بیاندیشید!

اجاره دستگاه زردی نوزاد با کیفیت و استاندارد


متخصصن در شرکت زردین بر همواره در تلاش برای دستیابی به کیفیت برتر در ارائه خدمات خود به هموطنان گرامی بوده است. گسترش کمی و کیفیت خدمات از مهم ترین اهداف در شرکت زردین بر است. این شرکت خود را موظف می داند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات فتوتراپی از جمله ارائه دستگاه های با کیفیت در اجاره دستگاه زردی را ارائه نماید. در اجاره دستگاه زردی بسیار مهم است که دستگاه و لامپ آن کیفیت و کارایی لازم را داشته باشند زیرا این مسئله به صورت مستقیم با سلامت نوزادان دلبند در ارتباط است. و ما اصلا تمایل نداریم که کوچکترین نقصی در خدمات رسانی به نوزادان عزیز و والدین آنها به وجود آید. متخصصین ما خود را موظف می دانند که سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد را بطریقی به متقاضیان ارائه کنند که هم مشکل ایشان بدون زحمت و دردسر حل شود و هم آسودگی خیال ایشان تأمین گردد.

خدمات جانبی در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد


بهمین منظور زمانیکه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد ارائه می شود، بهمراه آن
• نصب و راه اندازی دستگاه فتوتراپی
• آموزش نحوه استفاده از دستگاه زردی نوزاد
• و پس از طی دوره درمانی، جمع آوری دستگاه همگی بطور رایگان
برای والدین عزیز انجام می شود.
گارانتی اجاره دستگاه زردی نیز از خدمات نوین و بی نظیر در زردین بر است.
همچنین
• دارا بودن مجوزهای لازم از وزارت بهداشت
• بررسی کیفیت دستگاه پیش از اجاره دستگاه زردی
• بررسی کیفیت لامپ فتوتراپی
از دیگر خدمات مهم در زردین بر است.
کافیست برای اطلاعات بیشتر و سفارش اجاره دستگاه زردی با ما تماس بگیرید.