اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد

اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد راهکاری کم هزینه برای درمان زردی

اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد مزیت های زیادی دارد.
اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد و دارای لامپ های مناسب فتوتراپی درمانی است که توسط پزشک متخصص به عنوان قطعی ترین و اولین راه درمان زردی پیشنهاد می شود. هزینه مناسب اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد در منزل می تواند به والدین کمک کند تا با هزینه ای کم درمان را بدون کمترین نقص نسبت به خدمات بیمارستانی و در منزل ادامه دهد. هر ساله شاهد صرف هزینه های زیادی والدین برای درمان زردی نوزاد در بیمارستان ها هستیم. با توجه به مشکلات اقتصادی که امروزه وجود دارد و نیز مشکلاتی که ممکن است در بیمارستان برای نوزاد و والدین به خصوص مادر پیش آید مثل انواع عفونت ها یا مشکلات عاطفی بستری در بیمارستان به جز در موراد حاد که نوزاد باید تحت نظر پزشک باشد توصیه نمی شود. زمانی که زردی نوزاد بیش از مقدار خطرناک نباشد می توان درمان را در منزل با اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد که یک روش کاملا کم هزینه و موثر است ادامه داد.

زردی و درمان آن


تخریب گلبول های قرمز خون باعث بروز زردی در نوزاد می شود.
زردی نشانه ای از این تخریب است که منجر به افزایش بیلی روبین در خون می شود. بیلی روبین حاصل این تخریب است و یک ماده سمی و خطرناک برای مغز محسوب می شود. این ماده به راحتی می تواند از بافت مغز بگذرد و در آن نفوذ کند. آسیب های مغزی از جدی ترین عوارض نفوذ بیلی روبین در مغز است. در واقع زرد شدن نوزاد به ما این هشدار را می دهد که میزان بیلی روبین در خون نوزاد افزایش یافته است و باید فکری برای مواجه با آن نمود. کبد در بدن انسان وظیفه دفع بیلی روبین را دارد اما از آنجا که کبد نوزاد هنوز توانایی این کار را به دست نیاورده است نمی تواند به خوبی از پس این کار برآید و نتیجه آن افزایش بیلی روبین در خون و زرد شدن رنگ نوزاد است. علی رغم تمامی مشکلاتی که ممکن است زردی برای نوزاد به وجود آورد اما روش درمان آن بسیار ساده است. نوردرمانی اولین و موثرترین راه برای درمان زردی نوزاد است.

اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد راهکار ارزان


در صورت عدم رسیدگی به زردی نوزاد خطرات و عوارض جدی به مغز نوزاد را تهدید می کند. روشهای مختلفی برای درمان زردی وجود دارد که گاهی می توانند موثر باشند اما توصیه ای که پزشکان در این زمینه دارند اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد در منزل است. علم پزشکی امروزه پیشرفت زیادی داشته است و از زمان کشف درمان زردی توسط نور دستگاه های مختلفی فتوتراپی تولید و طراحی شده اند. ساختار مناسب , کم هزینه و کارامد دستگاه های فتوتراپی امروزی باعث شده است زردی نوزاد در مدت زمان بسیار کوتاهی به راحتی درمان شود. اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد در منزل می تواند جایگزین خدمات درمانی بیمارستانی شود.

این کار هزینه های درمان را به میزان قابل توجه کاهش می دهد.
تنها هزینه مبلغ اجاره بهای دستگاه فتوتراپی است.
• بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها
• استفاده از لامپ های استاندارد و مناسب در دستگاه
• کیفیت بالای دستگاه
• و طراحی دقیق و کارامد آن
• گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد
• خدمات شبانه روزی
• ارائه آموزش های لازم
• نصب و جمع آوری رایگان
از مزیت های دستگاه های فتوتراپی در شرکت زردین بر متخصص اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد است.

زردی با اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد می تواند در عرض دو یا سه روز درمان شود.
حساب کنید که هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد در دو سه روز چقدر می تواند اندک باشد در صورتی که هزینه بستری در بیمارستان بسیار بیش از این مقدار است. آسودگی خیالی که در درمان با اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد در منزل دارید نیز بسیار مهم است. در این روش مادر می تواند بدون اینکه از نوزاد خود جدا شود و بخواهد دوری او را تحمل کند می توان در روند درمان نوزادش نیز موثر باشد و هر روز تحت مراقبت های دلسوزانه مادر شاهد بهبودی نوزاد باشید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد با گارانتی طلایی


زردین بر طی سال ها تجربه و تخصص در زمینه تولید و سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد خود را به عنوان معتبرترین و خوشنام ترین شرکت های ارائه کننده خدمات فتوتراپی معرفی می کند. این شرکت بهترین و مناسب ترین قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد را ارائه می دهد و ارائه گارانتی طلایی درمان نیز از خدمات مهم این شرکت است. این شرکت تضمین می کند که زردی نوزاد شما با اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد در عرضه سه روز درمان می شود. گارانتی طلایی به شما این امکان را می دهد که در صورت افزایش مدت درمان بیش از سه روز بتوانید به صورت رایگان مدت اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد را تا ده روز تمدید نمایید. همچینن این شرکت در صورتی که بداند تعویض دستگاه فتوتراپی به روند درمان کمک می کند با آغوش باز این خدمت را به صورت رایگان انجام می دهد. اگر نوزاد مبتلا به زردی دارید و مایلید در کمترین زمان و با کمترین هزینه او را درمان نمایید برای اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد با ما در تماس باشید. جهت اطلاع از قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد و سایر اطلاعات مرتبط و دریافت مشاوره حتما تماس بگیرید.
24 ساعته پاسخ گوی شما هستیم.