مشاوره اجاره دستگاه فتوتراپی

مشاوره اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادان و انتخاب مناسب ترین دستگاه

مشاوره اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادان یکی از مهم ترین ضروریات در انتخاب دستگاه زردی نوزاد است.
اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادان راهی مناسب برای درمان زردی است.
زردی یک عارضه شایع در میان نوزادان تازه متولد شده است و روش درمان قطعی آن استفاده از فتوتراپی است. فتوتراپی کاهنده سریع زردی در نوزاد است و تا امروز یک روش کاملا مناسب و علمی و قطعی به حساب می آید. از سایر روشهای درمان زردی مثل روش های طب سنتی می توان به عنوان یک روش مکمل استفاده کرد. اما برای اجاره دستگاه نیاز به مشاوره خوب و اصولی است. مشاوره اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادان از یک شرکت امین و خوشنام می تواند مشکل را برطرف نماید.

ادامه مطلب...
دستگاه فتوتراپی

دستگاه فتوتراپی و تست زردی نوزاد با بیلی چک بدون خونگیری

دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزادان به کار می رود.
از دستگاه فتوتراپی می توان هم در بیمارستان و هم در منزل استفاده کرد.
از این رو انواع دستگاه فتوتراپی شامل
• دستگاه فتوتراپی پرتابل
• دستگاه فتوتراپی ثابت
طراحی و تولید می شود.
ادامه مطلب...

دستگاه فتوتراپی

دستگاه فتوتراپی و زردی در نوزادانی که نارس به دنیا می آیند

دستگاه فتوتراپی هم به شکل بیمارستانی و هم به شکل خانگی امروزه در درمان زردی نوزاد به کار می رود. زردی از شایع ترین علت هایی است که باعث بستری شدن نوزادان در روزهای اولیه تولد در بیمارستان می شود. مسلما نوزاد در روزهای اولیه تولد بسیار ضعیف است و نیاز به مراقبت های شبانه روزی مادر دارد. از این رو راهکاری که بتواند از نیاز به بستری شدن نوزاد در بیمارستان جلوگیری کند و هم درمان قطعی و موثری برای زردی نوزاد باشد بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت. این راهکار اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل است. با استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی دیگر نیازی نیست نوزاد در محیط های آلوده بیمارستانی به سرببرد و مادر در کمال آرامش می تواند از نوزادش در منزل مراقبت نماید.

ادامه مطلب...
دستگاه فتوتراپی نوزادان

دستگاه فتوتراپی نوزادان و بررسی علل ژنتیکی زردی در نوزاد

دستگاه فتوتراپی نوزادان امروزه برای درمان قطعی و سریع زردی به کار می رود.
زردی ناشی از عوامل مختلفی است. در نوزادان تازه متولد شده زردی در اکثر مواقع بروز پیدا می کند. زردی گرچه خود بیماری نیست و خطری ندارد اما نشانه ای است که وجود یک بیماری زمینه ای را در نوزاد مشخص می کند. برای تشخیص این بیماری نهفته بهتر است با بروز علائم زردی در نوزاد فورا او را به پزشک متخصص نشان دهیم. پزشک تشخیص می دهد که زردی نوزاد به چه علت به وجود آمده است و بهترین روش درمان آن کدام است. صرف نظر از نوع زردی استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزادان یک روش قطعی و کامل است و بر اساس تحقیقات پزشکی به دست آمده است. استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزادان می تواند به کاهش زردی در نوزاد کمک نماید مگر در مواقعی که زردی بسیار پیشرفته باشد و نیاز به تعویض خون احساس شود. در این زمان نیز با روش های فتوتراپی می توان نیاز به تعویض خون نوزاد را کاهش داد.

ادامه مطلب...
فروش و اجاره دستگاه فتوتراپی

فروش و اجاره دستگاه فتوتراپی در جدیدترین مدلها و انواع دستگاه فتوتراپی خارجی

فروش و اجاره دستگاه فتوتراپی از مهم ترین خدمات در شرکت زردین بر است.
زردین بر از شرکت های پیشگام در زمینه خدمات فتوتراپی از جمله فروش و اجاره دستگاه فتوتراپی می باشد. این شرکت که خود یکی از تولید کنندگان بزرگ و برتر دستگاه های زردی نوزاد است در زمینه واردات دستگاه های فتوتراپی خارجی نیز فعالیت دارد. زردین بر با در دست داشتن مجموعه بزرگی از انواع دستگاه فتوتراپی اقدام به فروش و اجاره دستگاه فتوتراپی نموده است و خدمات متنوعی نیز روی سرویس خود ارائه می کند.

ادامه مطلب...