درمان زردی

درمان زردی و انواع مختلف آن برای زردی های متفاوت

درمان زردی در نوزادان روشهای مختلفی دارد و درمان های زیادی برای زردی وجود دارد، که این درمان ها بسته به علت اصلی ایجاد زردی در نوزاد انتخاب می شود. یک مرور کلی از برنامه های توصیه شده برای انواع اصلی زردی در زیر شرح داده شده است، انتخاب درمان زردی را به پزشک متخصص بسپارید تا بر اساس نوع و علت زردی بهترین شیوه درمانی انتخاب گردد.

ادامه مطلب...
درمان زردی با فتوتراپی

درمان زردی با فتوتراپی (چرا باید زردی را جدی گرفت؟)

درمان زردی با فتوتراپی که می توان گفت موثرترین و کم عارضه ترین روش درمان زردی است تنها زمانی می تواند اثر گداری خود را حفظ نماید که برای درمان خیلی سریع و به موقع اقدام شود. زردی درمان نشده و یا زردی طول کشیده می تواند اثرات بسیار مخربی روی سلامت سیستم عصبی نوزاد داشته باشد از این روی است که گفته می شود زردی باید جدی گرفته شود و با مشاهده اولین و کوچکترین نشانه از زردی در نوزادمان باید هر چه سریعتر مراتب را به پزشک معالج اطلاع دهیم.

ادامه مطلب...
دستگاه فتوتراپی

دستگاه فتوتراپی و تست زردی نوزاد با بیلی چک بدون خونگیری

دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزادان به کار می رود.
از دستگاه فتوتراپی می توان هم در بیمارستان و هم در منزل استفاده کرد.
از این رو انواع دستگاه فتوتراپی شامل
• دستگاه فتوتراپی پرتابل
• دستگاه فتوتراپی ثابت
طراحی و تولید می شود.
ادامه مطلب...

مشاوره اجاره دستگاه فتوتراپی

مشاوره اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادان و انتخاب مناسب ترین دستگاه

مشاوره اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادان یکی از مهم ترین ضروریات در انتخاب دستگاه زردی نوزاد است.
اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادان راهی مناسب برای درمان زردی است.
زردی یک عارضه شایع در میان نوزادان تازه متولد شده است و روش درمان قطعی آن استفاده از فتوتراپی است. فتوتراپی کاهنده سریع زردی در نوزاد است و تا امروز یک روش کاملا مناسب و علمی و قطعی به حساب می آید. از سایر روشهای درمان زردی مثل روش های طب سنتی می توان به عنوان یک روش مکمل استفاده کرد. اما برای اجاره دستگاه نیاز به مشاوره خوب و اصولی است. مشاوره اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادان از یک شرکت امین و خوشنام می تواند مشکل را برطرف نماید.

ادامه مطلب...
دستگاه فتوتراپی نوزادان

دستگاه فتوتراپی نوزادان و بررسی علل ژنتیکی زردی در نوزاد

دستگاه فتوتراپی نوزادان امروزه برای درمان قطعی و سریع زردی به کار می رود.
زردی ناشی از عوامل مختلفی است. در نوزادان تازه متولد شده زردی در اکثر مواقع بروز پیدا می کند. زردی گرچه خود بیماری نیست و خطری ندارد اما نشانه ای است که وجود یک بیماری زمینه ای را در نوزاد مشخص می کند. برای تشخیص این بیماری نهفته بهتر است با بروز علائم زردی در نوزاد فورا او را به پزشک متخصص نشان دهیم. پزشک تشخیص می دهد که زردی نوزاد به چه علت به وجود آمده است و بهترین روش درمان آن کدام است. صرف نظر از نوع زردی استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزادان یک روش قطعی و کامل است و بر اساس تحقیقات پزشکی به دست آمده است. استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزادان می تواند به کاهش زردی در نوزاد کمک نماید مگر در مواقعی که زردی بسیار پیشرفته باشد و نیاز به تعویض خون احساس شود. در این زمان نیز با روش های فتوتراپی می توان نیاز به تعویض خون نوزاد را کاهش داد.

ادامه مطلب...